Články

Životnost plastových oken a dveří

Plastová okna i dveře si většina z nás volí nejen podle ceny a vzhledu, ale i kvůli životnosti. Říká se, že plastová okna vydrží všechno. Dokonce se říká, že se o ně nemusíte starat, že jsou bezúdržbová. Je to pravda? Skutečně jsou tato okna nesmrtelná?

celý článek

Povrchové úpravy plastových oken

Pokud si vybíráme plastová okna, naším prvním kritériem jistě bude kvalita materiálu, funkčnost a profesionální instalace. Na co bychom ovšem také neměli zapomínat, je povrchová úprava.

celý článek

5 typů bezrámového zasklení lodžií

Bezrámové zasklívací systémy patří k elegantním způsobům řešení novostaveb, ale mohou otevřít a prosvětlit i prostory starší. Ničím nerušený výhled, velká prosklená plocha, to vše nám umožní mít přírodu téměř na dosah. V létě máme možnost prosklené prostory otevřít na maximum a propojit tak balkón s exteriérem.

celý článek

Výhody bezrámového zasklení

Chcete-li si užít ničím nerušený výhled z terasy, balkonu nebo prostě jen z velkého okna v obýváku, můžeme vám doporučit bezrámové zasklení. Před sebou budete mít pouze venkovní krajinu. Kochání se výhledem baví každého, ale důležité jsou i další vlastnosti bezrámových systémů.

celý článek
1 2 3 4 5 ...