Články

5 typů bezrámového zasklení lodžií

Bezrámové zasklívací systémy patří k elegantním způsobům řešení novostaveb, ale mohou otevřít a prosvětlit i prostory starší. Ničím nerušený výhled, velká prosklená plocha, to vše nám umožní mít přírodu téměř na dosah. V létě máme možnost prosklené prostory otevřít na maximum a propojit tak balkón s exteriérem.

celý článek

Výhody bezrámového zasklení

Chcete-li si užít ničím nerušený výhled z terasy, balkonu nebo prostě jen z velkého okna v obýváku, můžeme vám doporučit bezrámové zasklení. Před sebou budete mít pouze venkovní krajinu. Kochání se výhledem baví každého, ale důležité jsou i další vlastnosti bezrámových systémů.

celý článek

Dvojsklo nebo trojsklo? Jaké jsou výhody a nevýhody II.

Izolační skla jsou skvělým řešením pro mnohé domácnosti. Nejrozšířenější jsou dvojskla či trojskla. Rozdíl v jedné vrstvě skla sebou přináší dost rozdílů. Minule jsme se blíže podívali na světelnou propustnost a dnes si rozebereme váhu a neprozvučnost.

celý článek

Proč dochází k rosení oken a jak proti němu bojovat 

Rosení oken patří k jednomu z nejčastějších problémů, se kterými se musí domácnosti potýkat. K tomuto jevu dochází především v chladnějších ročních obdobích. Venku je zima, v bytě naopak vytopeno a vlivem velkého teplotního rozdílu se okno zapaří zevnitř.

celý článek
1 2 3 4 5 ...