Články

Dvojsklo nebo trojsklo? Jaké jsou výhody a nevýhody I.

Izolační skla jsou v mnoha domácnostech vysněným řešením. Cíl je jasný – úspora. Izolační skla zabrání únikům tepla a my ušetříme na energiích. Zároveň je snadné podlehnout dojmu, že čím více vrstev, tím lépe. Jak asi tušíte, je to celé trochu složitější. Pojďme si dvojskla a trojskla porovnat trochu detailněji.

celý článek

Zvuková izolace dveří. Proč je důležitá?

Pokud si chceme doma v klidu vychutnávat nikým nerušené ticho, měli bychom věnovat pozornost i našim dveřím. Rušnou ulici či hádku u sousedů dokážou utlumit pouze kvalitní výrobky.

celý článek

O kolik umí plastová okna snížit hluk z ulice?

Po náročném dni v práci touží většina z nás po chvilcedomácího klidu. Proto je velmi důležité, abychom si zajistili co největší míru odhlučnění bytu. Nekonečný hluk aut, troubení, tramvaje nemají doma co dělat. S oázou klidu vám pomohou hlavně správná okna.

celý článek

Proč je před zasklením lodžie či balkónu důležité zkontrolovat jejich stav

Zasklená lodžie představuje spoustu výhod pro své uživatele. Nejen, že zvětší obytnou plochu bytu, ale chrání jej před větrem, deštěm, prachem a hlukem. V neposlední řadě je ochranou před zloději a v zimě funguje jako tepelná izolace, takže šetří finanční prostředky.

celý článek
1 2 3 4 5 ...