Články

Jak protipožární dveře chrání proti ohni?

Účinná ochrana před požárem je důležitá nejen v administrativních a komerčních budovách, ale i v bytových a panelových domech, ač si to majitelé mnohdy neuvědomují. Právě protipožární dveře mohou spolu s dalšími opatřeními pomoci ochránit váš majetek, ale především zdraví a životy.

celý článek

Jak důležité je správné větrání zimní zahrady?

Pokud máte doma zimní zahradu, jistě potvrdíte, jaký skvělý pocit to je, když se v ní pohodlně usadíte a čtete si svoji oblíbenou knihu, nebo když si s rodinou vychutnáváte z tepla zimní zahrady západ slunce.

celý článek

Bazén v zimní zahradě? Na co si dát pozor

Sen o domácím krytém bazénu už není jen výsadou nejbohatších, ale stává se doplňkem i běžných domácností. Jendou z možností je bazén uvnitř zimní zahrady. Přestože je tato možnost finančně jedna z těch dostupnějších, má pořád svá "ale".

celý článek

Který ze tří druhů distančních rámečků vybrat?

Při výběru nových oken bychom neměli zapomínat na vhodné využití distančních rámečků. Ty pomáhají nejen udržovat stejnou vzdálenost mezi jednotlivými tabulemi izolačních skel, ale také zlepšují tepelně-izolační vlastnosti oken a zvyšují jejich životnost. Jsou vyrobeny z tepelně málo vodivých materiálů, aby se zamezilo úniku tepla z domácnosti.

celý článek
1 2 3 4 5 ...