Články

Jaké jsou pohony křídlových dveří?

Pokud se rozhodnete pořídit si automatické křídlové dveře, jedna z prvních otázek bude, jaký pohon k těmto dveřím chcete využívat. V potaz musíte brát hlavně rozměry pohonu, to abychom pro něj měli dostatek místa a provoz dveří byl tak bezproblémový.

celý článek

Výhody automatických křídlových dveří

Všude, kde se počítá s větším počtem procházejících lidí a je potřeba zajistit jejich plynulý pohyb, je lepší nahradit klasické dveře křídlovými. Ty si lépe poradí s větším množstvím lidí a v prostoru působí více jednotícím dojmem, zatímco klasické dveře jsou vhodnější, pokud chcete prostor rozdělit.

celý článek

Jak protipožární dveře chrání proti ohni?

Účinná ochrana před požárem je důležitá nejen v administrativních a komerčních budovách, ale i v bytových a panelových domech, ač si to majitelé mnohdy neuvědomují. Právě protipožární dveře mohou spolu s dalšími opatřeními pomoci ochránit váš majetek, ale především zdraví a životy.

celý článek

Jak důležité je správné větrání zimní zahrady?

Pokud máte doma zimní zahradu, jistě potvrdíte, jaký skvělý pocit to je, když se v ní pohodlně usadíte a čtete si svoji oblíbenou knihu, nebo když si s rodinou vychutnáváte z tepla zimní zahrady západ slunce.

celý článek
1 2 3 4 5 ...