Kalkulace on-line Eshop oken

Dodejte šmrnc Vašemu domu

Okno je vizitkou domu. Oknem do domu proniká světlo a udává tak charakter interiéru. I z vnějšku okno dodá domu zcela jinou podobu a předurčí tak estetiku celé budovy. Výběr oken je rozsáhlý a záleží jen na osobním vkusu zákazníka, kterému typu okna dá přednost, jaký tvar a členění si vybere, aby byl jeho dům odrazem jeho estetických nároků.

Ať už se jedná o klasickou novostavbu nebo rekonstrukci  unikátního architektonického klenotu, rozměry a tvary oken v typických i netypických formách budou tím pravým pro váš domov. Stanou se odkazem příštím generacím majitelů domu. Hliníková okna vyráběná na míru podle konkrétních požadavků a speciálních potřeb zákazníka jsou investicí do budoucna. Jejich nadčasový design v sobě skloubí funkčnost a eleganci a hodí se tedy k domům náročných zákazníků, kteří dokáží ocenit hodnotu okna jako určujícího prvku domu.

Standardním typem zasklení oken je izolační dvojsklo, existují ale i tepelně izolační zasklení vícevrstvými zasklívacími systémy, které jsou zkombinovány s nízkoemisními skly s pokovením, nízkoemisními pokovenými foliemi a výplní z plynů s nízkou tepelnou vodivostí. Ať už zvolíte jakoukoliv kombinaci, vždy si můžete být jisti, že vaše okna budou splňovat protisluneční, protihlukové a protikondenzační nároky.

Pokud hledáte způsob, jak zasklít větší plochu okna, za nímž je vyžadována pokojová teplota kolem dvaceti dvou stupňů Celsia, buďte si jisti, že to pravé jsou pro vás právě trojskla. Ochrana před zraněním vlivem rozbitého skla je zajištěna díky bezpečnostními skly všude tam, kde nebezpečí rozbití skla reálně hrozí a lidé se mohou nacházet v dosahu odlétajících úlomků skla. Bezpečnostní sklo může být do rámu okna nebo dveří vsazeno buď z jedné, nebo obou stran. V případě osazení z obou stran už není možná kombinace s jinými druhy skel, ale neprůhlednosti lze dosáhnout i jinými způsoby, například použitím mléčného skla.

Hliníková okna mohou být zasklena i ornamentním sklem, které jednak zvýší Vaše soukromí, aniž byste museli použít jiné zastiňovací prostředky a jednak poslouží i jako dekorativní prvek. Ploché vzorované sklo slouží k rozdělení prostor, ke snížení průhlednosti a výrobě vitráží. Nejčastěji je dekorativního skla užito v případě vstupních dveří, kde nádherná skladba vzoru učiní na návštěvníky nebývale velký dojem.

Okna můžeme rozdělit podle typu zasklení. Dvojskla, trojskla, bezpečnostní a ornamentní skla. Zákazník si může vybrat ze široké nabídky právě ta okna, která se nejlépe hodí k jeho domu, odráží požadavky na funkčnost a bezpečí a v neposlední řadě splňují všechny estetické nároky.