Kalkulace on-line Eshop oken

Držák na květinové truhlíky – příroda u vás na balkoně

Máte rádi květiny a rádi se jimi obklopujete, ale bohužel nedisponujete rozlehlou zahradou, ve které byste se mohli procházet při východu slunce nebo její rozkvetlé poklady kropit vodou při jeho západu?

Nemusíte si zoufat, i pro vás existuje řešení. I venkovní květiny mohou vzkvétat ve vašem bytě. Květinové truhlíky ve chvíli ozdobí vaše okna nebo balkony a stanou se přidanou hodnotou celého domu. Vžďyť co může být v letních měsících krásnější než opojná vůně linoucí se z květinových truhlíků přímo do interiéru bytu?

Květiny jsou vhodnou připomínou přírody mimo město, kouskem barevné oázy v urbanistické džungli, kterou si může dovolit hýčkat úplně každý. Jednoduchá řešení jsou mnohdy těmi nejefektivnějšími a tak zapomeňte na visuté zahrady a připravte se na elegantní a pro byt neinvazivní řešení vaší touhy po květinách. Květinové truhlíky upevněné na místo držáky jsou tím pravým řešením, které navíc vyřeší i nedostatek místa na balkoně nebo lodžii. 
 
Kde je tedy to nejvhodnější místo, kam květinové truhlíky umístit, abyste měli jistotu pevné konstrukce a ideálního prostředí pro květiny? Pokud máte zasklený balkon nebo lodžii s hliníkovým zábradlím, je možné držák na květinové truhlíky upevnit právě sem. Držák je vyroben z hliníkového plechu, je tedy velmi lehký, a přitom odolný a spolehlivý. Ohýbaný plech o síle dvou milimetrů udrží i rozměrnější truhlíky. Čela a příčky jsou navařené ze stejně silného plechu a povrch je natřen komaxitem v bílé barvě.

Rozměry a barevné provedení držáků jsou samozřejmě dílem individuálních požadavků a přání zákazníka. Barva držáků může korespondovat jednak s dlažbou na balkoně, jednak s barvou stěn nebo nátěrem na detailech. Držáky jsou vyráběny ve dvou velikostech, abyste do nich mohli pohodlně umístit menší i větší truhlíky, menší varianta je vyráběna v délce 1200 milimetrů, délka většího držáku je 1800 milimetrů.