Kalkulace on-line Eshop oken

Historická plastová okna

Starý dům má své nepopiratelné kouzlo. Zvláště při pohledu zvenčí, když barva fasády se všemi krásnými a umně zhotovenými vlysy a basreliéfy dokonale odráží atmosféru doby, ve které byla budova postavena.

plastova_okna_hist1Velká okna v mohutných dřevěných rámech se blyští ve slunci a celému domu dodávají na majestátnosti. Takový je pohled z ulice. Ale jak to vidí majitel nemovitosti?

Pokud máte stará dřevěná okna, jistě víte, že je s nimi spousta práce. Rámy se kroutí a jejich barva je rozpraskaná? Nebaví vás je do nekonečna brousit a znovu natírat? Toužíte po nových oknech, kterými by do interiéru netáhlo, byly by odolné, stálé, kvalitní, jednoduché na údržbu a přitom nevypadaly lacině a příliš moderně, nehledě na to, že plastová okna jsou pro vás kvůli stavebnímu úřadu tabu? Už se netrapte, nehledejte, právě jste našli!

Profily Autentica zachovají historický vzhled okna nejen z venkovní, ale v případě zájmu zákazníka, i z vnitřní strany. Autentica se nehonosí jen estetickou funkcí, ale především těmi praktickými jako jsou vynikající tepelně technické vlastnosti okenních a dveřních plastových profilů.

plastova_okna_historicka

Domy v historickém centru města, řadové a panské domy ani novostavby v presbyteriánském stylu nikdy tak skvěle nezapadaly do historického kontextu, v němž jsou postaveny, jako s profily Autentica.

V nabídce jsou tři základní varianty pojmenované Baroko, Renesance a Romantismus.

Nadčasový design i v historizujícím stylu zanechá estetické kouzlo staré doby snoubené s moderními technologiemi. Žádná z velkých historických epoch nezůstane stranou, ať už jde o návrat k antice v podobě renesance, zdobné baroko nebo tajemný romantismus, váš dům se může skrze okna stát jedním velkým oknem do minulosti.

Nejen krása v ležérních zaoblených tvarech říms, jemnost a harmonie tvarů profilů, která vytváří neopakovatelnou domáckou atmosféru, ale i solidnost a odolnost jdoucí ruku v ruce s jistotou, že několik dalších let nebudete muset okna měnit, zachovají si svou barvu i tvar, se odráží v oknech Autentica ať už z pohledu pozorovatele nebo majitele obeznámeného s technickými složkami užívání oken.