Kalkulace on-line Eshop oken

I okna mohou ladit s interiérem Vašich pokojů

Plánujete stavbu či rekonstrukci Vaše rodinného domu? Chcete modernizovat Váš byt? Kromě výběru materiálu byste také měli zvážit, jak barevně sladit výplně otvorů s exteriérem a interiérem Vašeho domu či bytu.

Plánujete stavbu či rekonstrukci Vašeho rodinného domu? Chcete modernizovat Váš byt? Pak určitě přemýšlíte, jaká vybrat okna, dveře, prosklené stěny nebo posuvné dveře na balkón, terasu, případně zimní zahradu. Kromě výběru materiálu byste také měli zvážit, jak barevně sladit výplně otvorů s exteriérem a interiérem Vašeho domu či bytu. Dnes již neplatí, že plastová okna jsou pouze v bílé barvě. S jistotou si můžete zvolit plastový profil pro jeho vynikající tepelně technické vlastnosti a přitom požadovat povrchovou úpravu např. imitaci hliníku Titanium Plus.


V dnešní době jsou většinou volena plastová okna, která poskytují vynikající tepelně technické vlastnosti a současně jsou oproti starým oknům nenáročná na údržbu. Každý, kdo měl stará dřevěná okna, jistě rychle rád zapomene na jejich opalování, následné natírání, často hnijící rámy a ruce plné zadřených třísek při jejich umývání. I přes tato samá pozitiva se v praxi můžete setkat s domněnkou, že plastová okna jsou pouze bílá a to některé lidi odradí od jejich koupě. Firma STAVOPROJEKTA stavební firma, a.s. Vám nabízí pro ty, kteří preferují chladnější, kovové barvy, povrchovou úpravu Titanium Plus. Jedná se o aluminiovou povrchovou úpravu s metalickým leskem, který vzniká díky částicím speciálního pigmentu, které odrážejí světlo a dodávají tak oknu charakteristický kovový vzhled. Tato povrchová úprava je vynikajícím doplňkem nejen moderní fasády, ale i zajímavým a přitažlivým řešením průčelí starších budov. Vybrat si můžete z pěti základních barev.

Titan Weiss Thorium Grau Grau Aluminium
 
Graphit Schwartz Weiss Aluminium  

Aby vzhled Vašich nových oken byl dotažen k dokonalosti, můžete sladit i barvu vnitřních a vnějších parapetů s barvou Vašich oken. I zde Vám firma STAVOPROJEKTA nabízí výběr ze široké škály barev, u vnějších parapetů dokonce z celého rozsáhlého vzorníku barev RAL.

Vhodně zvolená barva oken, dveří i parapetů dotvoří vzhled interiéru i exteriéru Vašeho domu.

Více o nabízených povrchových úpravách a barvách plastových oken a dveří naleznete zde.