Kalkulace on-line Eshop oken

Japonské rolety jako originální doplněk moderních interiérů

Exotická romantika země vycházejícího slunce není tématem let minulých, ale nadčasovou záležitostí, kterou byste rozhodně měli vpustit i do svého interiéru. Vždyť, dům, byt, domov je místem, kde se máte cítit příjemně a uvolněně a pokud vám k útulné atmosféře dopomohou cizokrajné prvky, byla by škoda je nevyužít v plné míře.

Japonské rolety jsou tím pravým řešením pro váš obývací pokoj nebo ložnici. Nebojte se pohrát si s detaily a sladit je s roletami, kterými zakryjete okna nebo prosklené stěny. Rolety neplní jen estetickou funkci, ale i vysoce praktickou. Redukují množství slunečního světla, které do interiéru vniká, a tím zabraňují přehřívání interiéru.
 
Právě v japonských roletách se snoubí klasická funkce rolet s východní, lehce mystickou krásou látek s japonskými vzory. Květy sakur vám mohou na stěně ložnice nebo v rámu okna rozehrát nevídané představení a proti světlu zapadajícího slunce vykouzlit zcela jinou atmosféru, než na jakou jsme běžně v obýváku a společenských místnostech domů a bytů zvyklí.
 
Japonské rolety jsou vybaveny plastovými jezdci v pojezdovém profilu. Na nich jsou za pomoci hliníkové lišty uchyceny jednotlivé panely potažené textilií. Jedná se vlastně o samostatné díly látky, které jsou v horní části přichyceny v lakovaných, hliníkových lištách. Lišty, které tímto způsobem visí na plastových jezdcích, umožňují posunování panelů na jednu nebo druhou stranu. Aby byl spodní díl panelů dostatečně zatížen, je taktéž opatřen lakovanou hliníkovou lištou.
 
Sáhnete-li při výběru rolet, kterými chcete vyzdobit a vybavit svůj interiér, po japonských roletách, buďte si jisti, že se váš dům či byt rázem promění v místo neopakovatelné krásy a inspirace. Je to tak snadné a přitom velice praktické.
 
Ať už jste milovníkem japonské kultury nebo ne, nebojte se být při vybírání kreativní a zkusit něco jiného, litovat určitě nebudete a překvapíte nejen sebe, ale i případné návštěvy.