Kalkulace on-line Eshop oken

Plastové vstupní stěny nejen do paneláků

Dveře často sehrávají úlohu dominantního prvku domu. Proto by se jejich design ani funkce neměly podceňovat a naopak pečlivě vybírat z množství stylů a typů, které v dnešní době doslova zahlcují trh. Nejen vy jako majitel nemovitosti budete s podobou dveří často konfrontování, ale i návštěvníci a kolemjdoucí pohledem jistě zabloudí ke dveřím do vašeho království a tak není radno tento první dojem, který dveře navodí, podceňovat. 

S postupujícím časem se rychle mění i technologie a tak to, co bylo ještě před lety nemyslitelné, je dnes naprosto běžné a standardní. Proto se plastové vstupní dveře těší ohromné popularitě a zvláště v případě novostaveb nebo rekonstrukcí bytových a občanských budov nahrazují klasické dřevěné nebo kovové dveře.

Plastové stěny se vstupními dveřmi jsou moderní, bezpečné a specifické právě kombinací plastu a skla. Rámy těchto stěn jsou vyrobeny z dveřních profilů Inoutic a v případě jejich výplně pak byla použita kombinace zasklení bezpečnostním sklem Conex a neprůhledných desek. Ty jsou instalovány převážně ve spodní části dveří, kde hrozí jejich poškození vlivem prokopnutí nebo silného tlačení. Dveře jsou v tomto ohledu nadmíru spolehlivé a jejich poškození nebo dokonce narušení jejich hlavní funkce, kterou je ochrana, nehrozí. Dveřní kování je dodáváno včetně bezpečnostního zámku, stavěče dveřních křídel a dalších doplňků různého určení, tvaru, barev i materiálu na základě přání a požadavků zákazníka.

Tvary a členění vstupních prosklených stěn jsou nabízeny v široké škále nabídky, takže si vybere i velmi náročný zákazník se specifickými požadavky. Dveře mohou být členěny na dvě nebo na tři části, přičemž ve třetí části jsou umístěny poštovní schránky, které jsou nabízeny v různých tvarových i barevných typech. Samozřejmostí je i možnost výběru jednočlenných dveří a typy zasklení do jedné třetiny, poloviny nebo tří čtvrtin dveří podle přání zákazníka.