Kalkulace on-line Eshop oken

Podtrhněte krásu Vašeho domu - buďte jedineční!

Plastová okna rozhodně nemusí být pouze bílá! Nabízíme širokou škálu barev a různé struktury povrchu profilů. Je jen na Vás, jakou barvu si zvolíte.

Plastová okna rozhodně nemusí být pouze bílá! Nabízíme širokou škálu barev a různé struktury povrchu profilů. Je jen na Vás, jakou barvu si zvolíte. Dokonce si můžete vybrat jinou vnitřní barvu oken a jinou venkovní. Nemusíte se tedy obtížně rozhodovat, jestli zvolit barvu, která Vám bude ladit k venkovní fasádě domu nebo k vnitřnímu stylu a vybavení pokojů. Pokud se Vám líbí barvy dřeva i zde Vám máme co nabídnout. Už nebudete muset volit, jestli plastová okna, která mají lepší tepelně technické vlastnosti a snadnou údržbu nebo dřevěná okna, která se hodí ke stylu Vašeho domu. Výběr barev je opravdu široký!

 

Barevné folie jsou vysoce kvalitní a odolné proti teplotním výkyvům a UV záření. Jejich údržba je velmi snadná a i tak zůstanou po letech stejně krásné jako v den, kdy jste si je pořídily.

 

Pro lepší orientaci jsou jednotlivé barvy rozděleny dle architektonických stylů, a tak si snáze vybere, která barva se Vám bude nejvíce líbit, ať už rekonstuujete starší dům nebo stavíte moderní novostavbu či objekt průmyslového typu.

 

Architecture colors*

Zde jsou zařazeny prémiové barvy Titanium Plus, které jsou se svým hliníkovým a kovovým vzhledem především vhodné pro komerční a soukromé budovy. Jedná se o aluminiovou povrchovou úpravu s metalickým leskem, který vzniká díky částicím speciálního pigmentu, které odrážejí světlo a dodávají tak oknu charakteristický kovový vzhled. Vybrat si můžete z pěti základních barev: Titan Weiss, Weiss Aluminium, Grau Aluminium, Thorium Grau a Graphit Swarz.

     
titanium_plus_-_bl_hlink   titanium_plus_-_mosazn283_hn283d
Titanium Plus - bílý hliník    Titanium Plus - mosazně hnědá
     

Classic colors

Šest elegantních barev – Eiche dunkel, Sapeli, Anthrazitgrau, Golden Oak, Nussbaum, Streifen-Douglassie -  s kresbou dřeva se jistě bude hodit do většiny rodinných domů, ale i do komerčních budov.

     
classic_colors_-_antracitjpg_359   classic_colors_-_o345ech_359_01
Classic colors - antracit   Classic colors - ořech
     

Timeless colors

Jemná kresba dřeva spolu s výběrem ze třinácti trvanlivých barevných odstínů podtrhne jedinečnost Vaší fasády. Výběr barev od bílé, krémově bílé, přes vínově červenou, až po čokoládově hnědou a černohnědou.

     
timeless_colors_-_krmov283_bl_359   timeless_colors_-_vnov283_269erven_359
Timeless colors - krémově bílá   Timeless colors - vínově červená
     

Traditional colors

Přírodní barevné odstíny dřeva, které jsou stále moderní, se dozajista budou hodit jak pro tradiční tak pro moderní stavební styl. Vybrat si můžete ze dvanácti barevných odstínů.

     
traditional_colors_-_oregon_4_359   traditional_colors_-_tuscany_359
Traditional colors - Oregon 4   Traditional colors - Tuscany
     

Trend colors

Čtyři různé odstíny moderní šedé s ušlechtilou perlovou strukturou jsou velmi žádané především pro moderní stavby. Rafinovaně podtrhnou architektonický styl a stane se tak výjimečnou stavbou.

     
trend_colors_-_269edi269ov283_ed_hladk_359   trend_colors_-signln_ed_hladk_359
Trend colors - čedičově šedá, hladká   Trend colors - signální šedá, hladká
     

Vzorník všech nabízených barev si můžete prohlédnout na našich webových stránkách a ve všech našich pobočkách firmy v Brně, Tišnově, Hodoníně a Břeclavi.

 

 

* Nelze použít pro systém KLASIC.