Kalkulace on-line Eshop oken

Prosklené fasády – kreativní špičková technologie

Moderní, elegantní a vzdušná varianta opláštění budov.

Prosklené fasády jsou moderní, elegantní a vzdušnou variantou opláštění budov, se kterou se v poslední době můžeme nejčastěji setkat u komerčních budov. Jsou účelové a estetické současně, opticky zvětšují prostor a nechávají přirozené světlo prostoupit do celé budovy. Architektům přináší velké možnosti při navrhování fasád, které často bývají ústředním prvkem celého objektu.

 

arnoldi-schule_1_400    arnoldi-schule_2_400_01

 

  

arnoldi-schule_3_400

 

Naše firma nabízí prosklené fasády od firmy Heroal a Schüco, pomocí kterých lze realizovat rozmanité varianty moderních prosklených fasád. Vybrat si můžete z následujících typů:

 

Rozsáhlý sortiment profilových systémů značky Schüco umožňuje vytvářet koncepčně nejrozmanitější fasády a průhledné střešní konstrukce z hliníku. Rozmanité možnosti kombinace těchto systémů nabízí architektům a projektantům velký prostor pro vyjádření jejich kreativity. Realizovat lze samozřejmě také speciální řešení založená na bázi osvědčených systémů. Schüco v této oblasti již dnes nabízí jedinečné hliníkové systémové stavebnice, pomocí kterých mohou architekti, projektanti a zpracovatelé suverénně řešit nejsložitější požadavky kladené na energie, bezpečnost, automatizaci a design: od profilových zavěšených fasád, až po strukturální, celoskleněné a elementární fasády - včetně široké palety systémových variant integrovatelných otvíracích prvků.

Přehled předností prosklených fasád značky Schüco:

  • kompletní hliníkové profilové systémy;
  • všechny typy fasád, včetně zdvojených fasád;
  • prakticky jakékoliv tvary průhledných střešních konstrukcí s velikými roztečemi rastrových prvků zajišťující maximální dopad světla;
  • okenní prvky se všemi typy otvírání;
  • pevné a pohyblivé systémy slunečních clon;
  • inovační řídící technika pro ovládání fasádních prvků;
  • nejmodernější protipožární a protikouřová technika;
  • fasádní konstrukce ve všech odolnostních třídách.

 

2992a06_375411_400     presklena_fasada_fw_50_ventani_b_5328c_800x800_400_01

 

Základem fasádních systémů Heroal je jednotná konstrukce vnitřních profilů sloupků/příček a rovněž vnějších krycích a tlačných lišt ve spojení s variabilní izolační zónou Heroal. Kombinace se systémovými komponentami zaručuje procesně zajištěnou výrobu vzhledově atraktivní, funkčně bezpečné a testované fasády. Zpracovatelé, projektanti a architekti mohou s fasádními systémy Heroal realizovat náročné požadavky z hlediska bezpečnosti, protihlukové ochrany, protipožární ochrany a designu. Fasádní systémy Heroal nabízejí možnosti uspořádání bez kompromisů: Různorodost variant pohledových šířek, kontur profilů a geometrií profilů je ve spojení s individuálním zušlechťováním povrchů Heroal – tedy s využitím práškové vrstvy hwr – rovněž eloxalových povrchů – jedinečná. Další výhoda systémů Heroal: Možnosti kombinace sérií fasád, oken a dveří Heroal navzájem otevírají další prostor pro uspořádání a nabízejí architektům, projektantům a stavebníkům systémovou bezpečnost.

 

bildleiste_7_600