Kalkulace on-line Eshop oken

Pusťte k sobě barvy - slaďte si okna a dveře s barvou interiéru

Každý, kdo se stěhuje do nového, ať už bytu či domu, touží, aby právě ten jeho osobní prostor v širším smyslu slova, jeho hájemství, místo, kde se bude cítit dobře, nebo minimálně sám sebou, bude tím nejhezčím.

Abychom se někde cítili jako doma, musí dojít k souznění duší interiéru a nového majitele a co jiného lépe podtrhne atmosféru bytu a vyladí všechno v něm na jednu vlnu než dokonalá souhra barev?

Základem interiéru jsou dveře a okna, dveřmi vstupujeme do pokoje, okny do něj vstupuje sluneční světlo. Jsou dominantním prvkem celého a bytu a mělo by se k nim tak proto přistupovat s rozmyslem a hlavně jasnou představou o složení barev v interiéru.

Dveřní zárubně i okna už dnes pořídíte v mnoha barvách a byla by proto škoda omezovat se jen na neutrální odstíny, které sice neurazí, ale ani nenadchnou. Buďte tedy odvážní a vrhněte se do zařizování interiéru od úplného začátku s jasnou představou a plánem.

Povrchy dveří a oken jsou dodávány s barevným RAL nástřikem. Nejen že povrchová barva je odolnější co se týká lesku i životnosti barvy samotné, ale barevný nástřik chrání povrch proti korozi a mechanickému poškození povrchu. Barevným nástřikem perfektně zakryjete hrany a díky možnosti vícebarevného nástřiku oživíte interiér a připravíte ho na další porci barev v podobě například závěsů, koberců, nábytku nebo bytových doplňků.

Široká barevná škála RAL vzorníku zaručuje, že si vybere opravdu každý. Projasněte si tedy byt barvami a buďte si jistí, že právě dveře a okna upoutají v nové barvě pozornost a vykouzlí příjemnou atmosféru v celém bytě.

Kreativní a tvůrčí přístup k prostoru, ve kterém žijete, můžete zaujmout například kombinací dvou dominantních barev, které se objeví na dveřích a oknech a poté se budou opakovat dále v interiéru. Nežijte v šedi, rozpoutejte u sebe doma barevnou bitvu a uvidíte, že výsledek oceníte nejen vy, ale i vaše návštěvy, které se k vám, do barevného ráje, budou rády vracet.