Kalkulace on-line Eshop oken

Rolety vs. žaluzie

Vnitřní vertikální žaluzie často navozují asociace s kancelářským prostředím, školou nebo interiérem veřejné budovy. Nic ale není černobílé, a jak ukazují nejnovější trendy, žádná móda není nesmrtelná, takže se vnitřní vertikální žaluzie stávají vysoce dekorativním prvkem i v soukromých domech a bytech. Při vhodně zvolené barvě a materiálu je estetický účinek zaručen.

Dalším typem zastiňovací techniky jsou rolety. Rozdělujeme je opět na venkovní a vnitřní rolety a i v jejich případě si zákazník může vybírat z nepřeberného množství možností ty, které by korespondovaly s jeho osobním vkusem a zároveň ponechávaly ve hře funkci, kterou mají rolety v první řadě plnit. A tou je stínění.
 
Japonské rolety vám kromě krásného designu přinesou i tuto výhodu. Jsou bezesporu vysoce esteticky dekorativním prvkem a tvoří tak originální alternativu ke klasickým roletám a žaluziím.  Při použití moderní látky se stávají vhodným doplňkem, který se začlení do jakéhokoli interiéru a dotváří tak jeho celkový design. Takže pokud je vaším cílem komplexně zastínit cele prosklený prostor bez ohledu na počet oken nebo křídel, budou pro vás japonské rolety jasnou volbou.
 
Protihlukový, izolační a bezpečnostní prvek do funkce rolet vnášejí ty venkovní.  Tepelná izolace je zaručena použitím kvalitního a velmi odolného hliníku plněného polyuretanovou pěnou. Navíc je jejich ovládání velmi jednoduché, můžete volit z manuálního nebo možnost manipulace s roletami na dálkové ovládání či elektrický pohon. Lamely jsou dodávány v několika barevných odstínech a vzorech imitace dřeva.
 
Vnitřní textilní roletky vám umožní pocítit celkový stínící efekt v návaznosti na architektonické řešení interiérů. Roletky, které si můžete pořídit hned v několika barvách a vzorech jsou ideálním dekoračním i praktickým doplňkem, který vašemu interiéru propůjčí punc ducha místa a autentičnosti spojené s vaší osobou. Sladit jejich dekor můžete díky široké nabídce téměř s čímkoliv – potahem židlí nebo křesel, podlahovou krytinou či kobercem, barvou zdí nebo osvětlením. Jsou vyráběný jako volně visící nebo pevné.