Kalkulace on-line Eshop oken

Sítě do oken a dveří proti hmyzu

Letní dny a především pak noci jsou až nesnesitelně horké a jediným východiskem z krize, kdy se po setmění interiér pokoje mění spíše na saunu, než na prostor, v němž by se mělo dát pokojně spát, je otevřít okna dokořán a nechat alespoň slabý a téměř neznatelný vítr rozproudit žhavý vzduch uvnitř.

Sítě proti hmyzuAle s tímto řešením bohužel přichází i nepříjemný vedlejší efekt. Komáři a jiný krvežíznivý a bzučivý hmyz, lákán světlem i přítomností lidí, okamžitě vletí dovnitř, aby poštípal těla neklidně spících obyvatel domácnosti. Obtížný hmyz dokáže být mnohem otravnější než horko samotné. Jak se tedy vypořádat s tímto nepříjemným letním fenoménem?

Nejúčinnějším řešením jsou sítě proti hmyzu. Umístit je můžete do rámů oken i dveří a pak s klidným svědomím otevřít interiér vašeho domu či bytu dokořán letní noci. V zájmu vašich klidných nocí nemusíte ustupovat ani z estetických požadavků kladených na výbavu a sladění interiéru. Sítě proti hmyzu jsou totiž dodávány s rámem jak v bílé, tak hnědé barvě a dodají tak interiéru buď puristicky čistou, nebo přirozenou atmosféru založenou na neutrálním hnědém odstínu. Přestože je síť vysoce efektivním a především pak funkčním řešením problému se hmyzem, design za ochrannou pomůckou se všemi jejími funkcemi nezaostává. Síť, která brání vniknutí hmyzu dovnitř pokoje je vyrobena ze skelných vláken potažených plastem, což okenní síti přidává na spolehlivosti a životnosti.

Pokud je pro vás zkušenost se sítěmi proti hmyzu polem neoraným, nemusíte mít obavy z invazivních zásahů do rámu oken. Žádné vrtání, žádné šroubování. Okenní síť do rámu připevníte jednoduše za pomoci háčků. Kdykoliv tak síť můžete z okna vyjmout a užívat si pohled z okna tak, jak ho znáte.  Sítě protihmyzu jsou standardně dodávány ve dvou typech – jako rolovací okenní sítě a jako síť bez možnosti vyrolování, tedy rám se sítí proti hmyzu v celku. Chcete-li se tedy zbavit obtížného hmyzu v prostorách svého bytu či domu jednou pro vždy a nadobro, neváhejte a vybavte se na léto okenními sítěmi.