Kalkulace on-line Eshop oken

Sítě proti hmyzu

Zvláště s příchodem léta je aktuální problematika přítomnosti hmyzu v obytných prostorech. Hmyz nejen že ruší spánek, což může být zvláště v noci velmi nepříjemné, ale někdy může být jeho bodnutí i zdraví nebezpečné.

Zvláště s příchodem léta je aktuální problematika přítomnosti hmyzu v obytných prostorech. Hmyz nejen že ruší spánek, což může být zvláště v noci velmi nepříjemné, ale někdy může být jeho bodnutí i zdraví nebezpečné.

Jak ale situaci, která se opakuje každý rok řešit? Zapomeňte na chemické postřiky, které jsou minimálně stejně nepříjemné jako létající a bzučící hmyz. Pro ochranu vašeho zdraví a spánku byly vytvořeny připevňovací sítě proti hmyzu. Jedná se o nejjednodušší a zároveň nejefektivnější a nejpřirozenější ochranu proti hmyzu.

Ochrana vašeho pohodlí v žádném případě nenaruší harmonii vnitřních prostor domu nebo bytu. Sítě jsou velmi nenápadné a přitom vysoce účinné. Hliníkový rám sítě je vyráběn ve dvou barvách, bílé a hnědé a hodí se proto jak ke klasickým dřevěným oknům, tak i k moderním plastovým aniž by narušoval estetiku okna ať už z vnitřní nebo vnější strany. Pro ty, kteří chtějí sladit barvu rámu sítě s barvou profilu okna, existuje řešení – sítě proti hmyzu s polepem. Perfektní barevné sladění interiér dokonce posune na zcela jinou estetickou úroveň a vy budete moci při pohledu na precizní provedení i nejmenších detailů sítě užívat už jen a pouze výhod, které připevňovací síť proti hmyzu nesporně přináší.

Síť je vyrobena ze skelných vláken potažených plastem. Jemná síťovina šedé barvy do vašeho domova nepropustí žádnou nevítanou návštěvu. Čerstvý vzduch a sluneční paprsky sítí naopak projdou velmi snadno.

Instalace je velmi jednoduchá. Protože je síť k okennímu rámu přichycena pomocí háčků, nemusíte se obávat zdlouhavého procesu instalování. S háčky odpadá nutnost mechanicky zasahovat do rámu okna například vrtáním. Manipulace se sítí je stejně jednoduchá jako její instalace. Bez problémů ji můžete kdykoliv sundat a v případě nutnosti znovu nasadit. A jak je to s dveřmi? I tam je možné síť nainstalovat. Dveřní sítě jsou přizpůsobeny časté manipulaci s dveřmi a jsou proto dodávány se samostatnými panty, čímž je umožněno otevírání a zavírání dveří s možností zanechání sítě ve dveřním rámu.

 

Sítě proti hmyzu rolovací


 

 Sítě proti hmyzu pevné


Sítě proti hmyzu   Sítě proti hmyzu