Kalkulace on-line Eshop oken

Terasy Twinson jsou plné výhod

Desky Twinson jsou ideálním řešením pro každého, kdo chce mít kvalitní a téměř bezúdržbovou terasu. Jejich předností je, že se dají využít i kolem bazénů a na montáž zahradních chodníků. Materiál je elegantní a jednoduchý na instalaci.

Desky Twinson jsou ideálním řešením pro každého, kdo chce mít kvalitní a téměř bezúdržbovou terasu. Jejich předností je, že se dají využít i kolem bazénů a na montáž zahradních chodníků. Materiál je elegantní a jednoduchý na instalaci. Díky vysoké nosnosti se hodí prakticky kamkoliv. Speciální výrobní technologie zaručuje jejich nenáročnost, nemusí se natírat, mořit a vydrží dlouhá léta. Jsou i velmi bezpečné, protože se neštěpí, nemusíte se tedy bát třísek. U materiálů pro venkovní použití je důležitá jejich odolnost. Twinson jsou odolné proti vodě i hmyzu a vydrží opravdu dlouho.

twinson_600Desky Twinson jsou z kompozitního materiálu, což znamená spojení dvou složek s cílem získat výhody obou z nich. Skládá se ze dřeva, konkrétně z borovice, a z PVC. Díky dřevu získává materiál přírodní vzhled, PVC pak zaručuje, že je odolný, nepraská a je také nenáročný na údržbu. Další výhodou těchto desek je, že jsou odolné proti škrábancům a nejsou kluzké ani při dešti.

Díky skrytému systému spojek jsou elegantní, navíc jsou praktické pro případnou výměnu. Když si jednu desku zničíte, nemusíte rozebírat celou plochu, ale pouze vyjmete tu část, kterou potřebujete.

Samotná montáž je také jednoduchá. Dá se skládat na zpevněný, ale i nezpevněný a dokonce i na nerovný povrch. Při montáži je třeba dát si pozor jen na sklon nosné konstrukce. Je-li sklon menší než jedno až dvě procenta, nemusela by správně odtékat voda. Na závěr se na desky namontují zakončovací panely. Tyto koncovky mohou být sokly z materiálu Twinson, krytky na jednotlivé desky nebo mohou být z hliníku.

Řada zákazníků oceňuje, že desky Twinson jsou šetrné k životnímu prostředí. Vyrábí se z borovic, které jsou průběžně v lesích doplňovány. Výrobce desek Twinson zaručuje, že bude vždy více stromů vysázeno, než vykáceno. Tento materiál je navíc stoprocentně recyklovatelný. Staré desky a zbytky, které vzniknou při montáži, se dají vrátit výrobci a ten se postará o jejich recyklaci.

Terasy Twinson mají spoustu výhod, které zaručují pohodlné a dlouhé užívání. Když se rozhodnete pro jejich instalaci, určitě neprohloupíte.