Kalkulace on-line Eshop oken

Terasy Twinson nejen na zahradu

Uvažovali jste někdy nad tím, jak krásný by byl pohled na západ slunce ze zahrady? Je přirozené, že v době jarních a letních měsíců, ale i teplých podzimních dní, kdy příjemné počasí vybízí k tomu, abychom k sobě pustili přírodu blíž, trávíme více času venku. Proč si tedy tento pobyt maximálně nezpříjemnit?

Twinson O TerraceMít tak na zahradě terasu a na ní rozložený zahradní nábytek, popíjet víno a kochat se výhledem, který vám okna domu nikdy neposkytnou. To by bylo na soumrak, padající noc, ale co přes den? Ani tehdy se nemusíte pobytu na terase vzdát, zvlášť jedná-li se o terasy Twinson. Vždyť ty jsou dokonalým doplňkem venkovních zapuštěných bazénů. Můžete po jejich příjemném vyhřátém, ale nikoliv rozpáleném povrchu přejít až k chladivé hladině vody nebo na jejich povrchu, který nijak neruší dojem z okolní přírody grilovat či hrát hry.

Chystáte se otevřít si restauraci nebo hotel? Terasy Twinson jsou vhodné jak k užití v domácnosti tak ve veřejné sféře, kde nebudou sloužit jen jednomu pánovi, ale hned několika klientům. Profesionální vzhled teras odráží profesionální přístup k jejich výrobě a distribuci.

Terasy jsou vyrobeny ze dřeva a PVC a to v poměru 50:50. Jde o vhodné spojení výhod obou materiálů a vzniká tak nový materiál s vynikajícími vlastnostmi, který se hodí jak na terasu do zahrady či k bazénu, tak na terasu restaurace, hotelu  nebo kavárny. Pro soukromé využití navrhujeme použít terasové desky O-Terrace s maximální nosností 1400 kg /m2 a pro prostory, které jsou využívány komerčně a tudíž intenzivněji máme tip v podobě terasových desek  O-Terrace+ , kde je bodové zatížení max. 150 kg a maximální nosnost až 1 800 kg /m2. Tento typ vyniká kromě příjemné formy i výbornými technickými vlastnostmi.

Protože terasy jsou dlouhodobě vystavovány nepříznivým přírodním podmínkám, je třeba to mít při výběru materiálu na paměti a věnovat mu zvýšenou pozornost. Terasové systémy Twinson ovšem nad ostatními vynikají nejen jednoduchým, přesto poutavým designem, ale hlavně právě odolností, minimálními nároky na údržbu, dlouhou životností a celkově moderním a nadčasovým vzhledem.

 

 

Terasy Twinson