Kalkulace on-line Eshop oken

Textilní roletky se vrací do módy

Ranní ostré sluneční světlo si razí cestu skleněnou výplní okenních rámů a nemilosrdně se dobývá pod zavřená víčka očí. Pro někoho možná představa ideálního rána, pro jiného hotová noční můra.

látková roletaA odpoledne je tomu nejinak, zapadající slunce barví interiér pokoje do barvy zralých pomerančů, ale zároveň nepříjemně zraňuje citlivý zrak. Naštěstí existuje řešení pro všechny, kdo sluneční paprsky v interiéru pokoje nepovažují za romantickou představu.

Textilní roletky umožňují dokonalé zastínění oken, jejich stínící efekt je skutečně jedinečný a pozoruhodný. Textilní roletky se opět vrací do módy a lze je na okna nainstalovat v návaznosti na architektonické řešení interiéru a samozřejmě v souladu s jeho barevným a stylovým vyzněním. Textilní roletky jsou tedy nejen vysoce funkčním interiérovým prvkem, ale dokonale plní i estetickou funkci a stávají se dalším dekoračním prvkem s praktickým využitím v interiéru. Vylaďte si interiér podle vašich aktuálních představ nebo ho slaďte v souladu s vaším osobním stylem a preferencemi. Vybírat můžete ze široké nabídky látek a množství typů textilních roletek, čímž docílíte ideální intenzity zastínění podle vašeho přání.

Instalace textilních roletek je snadná a zabere velmi krátkou dobu, lze je montovat dvěma způsoby. Invazivně pomocí šroubů buď přímo na zeď, do stropu nebo do rámu plastového okna, eurookna, nebo střešního okna. Nebo neinvazivně pomocí plastových nebo kovových úchytů. Od snu k realizaci je to tedy velmi krátká cesta a slunce už k vám do obývacího pokoje nebo ložnice nikdy nevstoupí, pokud si to nebudete přát. Samozřejmě můžete intenzitu světla v pokoji regulovat povytažením nebo naopak stažením roletky a v závislosti na jeho množství rychle měnit celkovou atmosféru v interiéru. Ovládat textilní roletky lze za pomoci vodící lišty, návin je pak krytý pod víkem hliníkového boxu.

Všechny komponenty textilní roletky, která je vyráběna v jedenácti barevných odstínech, jsou standardně dodávány v univerzální bílé barvě.