Kalkulace on-line Eshop oken

Trend moderního bydlení - zasklení lodžií

Zasklené lodžie či balkony jsou v poslední době velmi žádané, můžete je vidět téměř na každém bytovém domě. Důvodů, proč si je lidé nechávají zasklít je hned několik.

Zasklené lodžie či balkony jsou v poslední době velmi žádané, můžete je vidět téměř na každém bytovém domě. Důvodů, proč si je lidé nechávají zasklít je hned několik.

Zasklenou lodžie lidé mohou využít jako další úložný prostor a současně prodloužit možnost pobytu na lodžii i za nepříznivého počasí na jaře a na podzim. V neposlední řadě také chrání proti hluku, prachu a exhalacím. Výhodou je i bezúdržbový provoz.

 

brn283nsk7_aluvista_400

 

Existují dva základní typy zasklení a to bezrámový a rámový. U bezrámového, který je častěji montován, je použito bezpečnostní sklo bez svislých rámů, které nenarušují architektonický vzhled domu. Zákazníci si ho volí především proto, že absence rámů nenarušuje vzhled budovy, jednotlivé díly se velmi snadno ovládají a dá se otevřít téměř celá zasklená plocha. Výhodou je i snadná údržba, kdy se mytí skel provádí z vnitřní strany lodžie. Naproti tomu rámový systém má sklo usazené v hliníkovém rámu. Pokud se rozhodujete pro zasklení, je dobré se v domě domluvit na systému, který bude na budově použit nebo pokračovat v tom, který již na budově je, aby nedošlo k narušení celkového vzhledu.

 

drustevn_45_adamov__aluvista_5_400

 

Zasklení je možné jak u lodžií obdélníkových, tak i se zkosenými bočními stěnami, včetně tzv. bočních ,,výkusů“. Nově lze posunout křídla zasklení i přes hranu zkosení. Další novinkou je, že jsme začali nabízet i zasklení u půlkulatých lodžií.

Ceny jsou individuální, každé zasklení se naceňuje na konkrétní lodžii a dle požadavků zákazníka. V případě většího počtu se poskytují množstevní slevy. Zpracování kalkulace je ZDARMA.

 

valoukova_aluvista_400_01

 

 

Montáž probíhá z vnitřní strany lodžie a není potřeba žádné lešení nebo lávky. Doba montáže je individuální, ale zpravidla trvá 6 hodin. Záleží na náročnosti provedení.

 

Při výběru zaklení lodžie byste si měli dát pozor na výběr firmy. Zvítězit by měla firma, která má se zasklíváním zkušenosti a používá pouze certifikované systémy. V opačném případě by se mohlo stát, že zasklení bude například z nekvalitního materiálu, nebo v případě neodborné montáže může dojít k poškození lodžie. Nezapomeňte, že necertifikované zasklení, anebo nekvalifikovaná montáž může ohrozit Vás i Vaše okolí. Toto se Vám nemůže stát, pokud si vyberete naši firmu s 22 letou tradicí, která má letité zkušenosti s výstavbou lodžií včetně jejich zasklívání. Garantujeme Vám záruční i pozáruční servis.

 

optimi_kvadro_400_01

 

Všechny námi nabízené systémy si lze prohlédnout a vyzkoušet v naší vzorkové prodejně STAVOPROJEKTY, ul. Kounicova 67 v Brně, každý všední den od 8:30 do 18:00. Rádi poradíme, zodpovíme otázky a zdarma zpracujeme nabídku.