Kalkulace on-line Eshop oken

Twinson O-Terrace

Twinson O-Terrace jsou terasové desky vyrobeny ze dřeva a PVC. Díky kombinaci obou materiálů, získávají nejen výhody plynoucí z přírodního vzhledu dřeva a trvanlivosti PVC, ale i výhody vzniklé odvážnou kombinací nestejných materiálů, což jsou kromě moderního designu i minimální nároky na údržbu terasových desek.

Citlivé zpracování materiálů zajišťuje dokonalé splynutí terasy se zahradou, přechod z čistě přírodního k umělému bude nenásilný a téměř nepostřehnutelný.

Původní vzhled terase Twinson O zůstane po celou dobu její existence, kvalita zpracování totiž zaručuje dlouhou trvanlivost a odolnost vůči vodě i hmyzu.

Instalace je velmi nenáročná - na předem připravený rošt je terasa připevněna systémem nerezových spojek a hrany terasy jsou pro perfektní vzhled doladěny do nejmenšího detailu a samozřejmě v rámci bezpečnosti uživatelů jsou opatřeny soklovou krycí lištou. Montážní systém využívá skrytých spon, takže použité šrouby nejsou vidět. Instalovat je možné na zpevněném i nezpevněném povrchu, takže odpadá starost s případnou modelací terénu.

Další nespornou výhodou desek Twinson je jejich stoprocentní recyklovatelnost. Jedná se o alternativu k tvrdému dřevu, které se těží v deštných pralesích. Desky Twinson jsou vyráběny z borovicového dřeva, které roste v lesích s průběžně doplňovanou novou výsadbou. Twinson O-Terrace jsou tedy vhodnou volbou pro zákazníky, kterým na srdci kromě propracovaného designu a spolehlivosti leží i ekologičnost.

Aby bylo dosaženo vrcholného estetického dojmu a terasy po vzhledové stránce vyhověly co neširšímu okruhu zákazníku, jsou terasové desky Twinson nabízeny v osmi barevných variantách. Vybrat si můžete z odstínů vlašský ořech, oliva, lískový ořech, kůra, kámen, meruňka, rašelina a lékořice.

Terasa svým novým majitelům přinese jen samé příjemné chvíle a minimum starostí. Twinson je téměř bezúdržbový trvanlivý materiál s

 garancí pětadvaceti let, takže se jedná o investici i pro budoucí generace, které nadčasovou krásu a precizní zpracování moderních materiálů jistě ocení.

 

terasy-959x450_600