Kalkulace on-line Eshop oken

Ty pravé terasy pro Vaši zahradu, restauraci nebo hotel

Odolnost, minimální nároky na údržbu, moderní vzhled a také dlouhá životnost, to jsou hlavní přednosti terasového systému Twinson.

Především v období letních dnů, ale i v případě teplých jarních a podzimních dní, trávíme více času raději na čerstvém vzduchu než zavření v domě či bytě. U rodinných domů hlavně na zahradách a terasách, kde se bavíme se známými a rodinnou, grilujeme, hrajeme různé hry. V případě teras je třeba, aby byly z kvalitního materiálu, který vydrží jednak naši činnost na terase a také nepříznivé přírodní podmínky jako je střídání teplot, déšť a v zimě samozřejmě sníh. Velmi dobrou volbou jsou terasové systémy Twinson, které mají vynikající odolnost, minimální nároky na údržbu, moderní vzhled a také dlouhou životnost.

 

o-terrace-image1_600

 

Terasové desky Twinson jsou vyrobeny ze dřeva a PVC v poměru 50:50. Jde o vhodné spojení výhod obou materiálů a vzniká tak nový materiál s vynikajícími vlastnostmi, který se hodí jak na terasu do Vaší zahrady či k bazénu, tak na terasu restaurace, hotelu či kavárny. Pro soukromé využití jsou vhodnější terasové desky O-Terrace (max. nosnost 1 400 kg /m2), naopak pro intenzivně využívané komerční prostory O-Terrace+ (bodové zatížení max. 150 kg, max. nosnost 1 800 kg /m2), jež vynikají výbornými technickými vlastnostmi i moderním designem. Desky O-Terrace jsou oboustranné a tak si můžete vybrat z hrubšího nebo jemnějšího drážkování. Desky O-Terrace+ jsou jednostranné.

 

Velmi oceníte, že se terasové desky nekroutí, neštěpí, odolávají hmyzu i vodě a po namočení vodou nekloužou. Jejich další výhodou je i velmi snadná údržba. Terasu stačí ostříkat vysokotlakým čističem a nechat zaschnout.

 

 

twinson-o-terrace-plus_600

 

 

Terasové desky Twinson jsou 100% recyklovatelné a jelikož představují alternativu k tvrdému dřevu, které se těží v deštných pralesích, šetří životní prostředí. Materiál Twinson obsahuje borovicové dřevo, které roste v lesích s průběžně doplňovanou novou výsadbou.

 

Montáž Vás překvapí svou jednoduchostí. Terasové desky O-Terrace se pomocí skrytého systému nerezových spojek připevní na předem připravený rošt a pak už se jen snadno zakončí soklovou krycí lištou, takže nejsou vidět žádné šrouby. Instalace je možná jak na zpevněný tak i na nezpevněný povrch.


Desky Twinson O-Terrace+ nově disponují „zaklapávacím" systémem clip&slide" s minimálním použitím šroubů, který absorbuje případné rozpínání desek a současně tak minimalizuje riziko jejich deformace. Mezery mezi jednotlivými deskami jsou takové, že zabraňují propadnutí drobných předmětů pod terasu, ale současně umožňují spolehlivý odvod vody a ventilaci.

 

twinson-o-terrace-r05_600

 

Barevný vzhled terasy můžete krásně sladit se vzhledem Vašeho domu a to díky 8 barevným variantám: odstín vlašský ořech, oliva, lískový ořech, kůra, kámen, meruňka, rašelina a lékořice.

 

Terasy Twinson Vám zaručí, že si po dobu své životnosti zachovají svůj vzhled a proto má tento materiál garanci 25 let.