Kalkulace on-line Eshop oken

Užijte si "zahradu" i v zimě

Dlouhá zima je jistě příčinou mnoha splínů v období od prosince do února. Nedostatek slunce a tepla vám už způsobuje depresivní stavy, ale stromy ne a ne se osypat listím a květiny ne a ne vykvést? Toužíte po létě nebo alespoň jarním příslibu teplého vánku a omamné vůně květin? 

Léto v zimě už není utopií nebo dokonce výsměchem lidské touze po nemožném. Zimní zahrada vám může nahradit letní radovánky a příjemné pocity s vyhříváním se na jarním slunci i v zimních měsících. Zimní zahrada není limitovaná vrtochy počasí a na rozdíl o d té venkovní ji můžete používat celý rok. Systém otevíracích oken a větracích prvků vám zpříjemní i dusné a horké letní dny. Kontakt s přírodou zprostředkují ohromné prosklené plochy.

Zimní zahrada perfektně zapadá do jakékoliv přirozené přírodní scenérie a v žádném případě nenarušuje její charakter. Kvalitní provedení zimní zahrady rozšíří prostor vašeho domu o další obytnou část, ve které budete chtít trávit více času, než jste si možná ochotni přiznat. Samozřejmě, stejně jako v případě interiéru i exteriéru, v případě venkovní zahrady, i tady je ponechána volnost přáním zákazníka.

Zimní zahradu si můžete navrhnout podle vašich představ a široký výběr stylů okenních profilů a dveřních rámů vám zaručí, že vaše zahrada nebude jako další jiná. Kromě dekoračního aspektu jsou okenní a dveřní profily vybaveny i tepelnými a izolačními vlastnostmi precizně zpracovaných plastových oken.

Vaše zahrada tak bude příjemně vyhřátá, i když za oknem se bude schylovat ke sněhové bouři. Zimní zahrada je místo odpočinku a relaxace, oáza klidu uprostřed rušného shonu dne, ale může se stát i pracovnou, nebo místem setkávání a oslav. Splňte si svůj sen s vůní jara a vyberte si z několika typů půdorysů zahrady přesně ten, který vyplní všechny požadavky na funkčnost i estetiku. Je libo šikmou střechu evokující rozmanitost naší moderní doby nebo raději melancholický styl léty prověřeného pavilónového typu, který na vás dýchne estetikou let dávno minulých?

Nezanedbatelným aspektem zimní zahrady je její ekologický a ekonomický charakter. Zahrada se vlastně vyhřívá sama světlem proudícím do ní skrze okna a dveře a šetří tedy peníze i přírodu.