Kalkulace on-line Eshop oken

Vchodové dveře s výplní Perito

Říká se, že oči jsou oknem do duše člověka. Tohle přirovnání jen naznačuje, jak důležitým prvkem domu okna jsou. Ale co dveře? Nezapomíná se na ně někdy? Vždyť dveře, to je brána, dominantní část domu a první jeho část, na které spočine návštěvníkův zrak.

Vstupní dveřePrvní dojem je jistě důležitý pro prezentaci hostitele, ale nejde jen o estetickou funkci dveří. Vždyť dveře jsou i nejzranitelnějším místem domu, to ony vpouští dovnitř nebo naopak do interiéru zamezují přístup, a aby tato jejich funkce byla co nejspolehlivější a dveře pracovaly tak, jak si majitel domu představuje, jsou tu plastové domovní dveře.

Nejen pevné a rozměrově stálé, s výbornými tepelnými a zvukoizolačními vlastnostmi, ale také příjemné na pohled.

Vysoce odolný materiál, který zajišťuje jejich dlouho životnost a snadnou údržbu v sobě navíc skrývá tajemství, které v dnešní nestále době jistě ocení nejeden zákazník. Dveře v sobě ukrývají vysokou míru zabezpečení.

Dveřní zárubně a rámy křídel jsou vyrobeny ze speciálních tepelně izolačních dveřních profilů Inoutic.

Díky nepřebernému množství variant dveřních výplní dosáhne požadovaného architektonického vzhledu i ten nejnáročnější zákazník s velmi specifickými představami o podobě dveří, které dodají kýžený charakter celému domu. A jak konkrétně dveře vypadají?

Dveřní výplně jsou tvořeny vícevrstvým panelem, který je složený z izolačního jádra krytého z obou stran plastovou deskou, popřípadě HPL deskou. Panely jsou nabízeny v široké škále barev a imitací dřeva, jež je možné kombinovat jak s klasickýms prosklením, tak esteticky velmi působivou a nestandardně a nadčasově působící vitráží. Pro zachování soukromí zákazníka je samozřejmě možné u vstupních dveří nebo dveří toalet a koupelen použít ornamentální krásná skla, které sice propouští světlo, ale neumožňují pohled dovnitř. Dveře je možné dodat i s tvarovanou výplní PERITO.

Co se týká dveřního kování, tak kování Winkhaus je nabízeno ve více variantách s ohledem na požadavky pro zajištění bezpečnosti. Všechny panty, prvky a zámky jsou montovány do ocelových výztuh, čímž je zajištěna vysoká pevnost i těsnost a odolnost proti vloupání. S těmito dveřmi už se nikdy nebudete muset bát, protože vás ochrání spolehlivěji než hradní brána.