Kalkulace on-line Eshop oken

Venkovní rolety

Patříte mezi ty neromantiky, kterým probuzení za pomoci slunečních paprsků pobíhajících po tváři nic neříká? Neradi se necháváte unášet melodií cvrkajícího hmyzu a startujících traktorů v polích a hluk aut a světlo pouličního osvětlení z ulice nemůžete vystát? Tak právě pro vás existuje jednoduché a elegantní řešení v podobě venkovních rolet.

Díky svému funkčnímu a modernímu designu v sobě slučují hned tři prvky, pro které si je zamilujete a upřednostníte jejich instalaci před použitím těžkých interiérových závěsů. Venkovní rolety, jak už název napovídá, se instalují v exteriéru, tedy z vnějšku stavby a jsou dokonalým stínícím, protihlukovým a bezpečnostním prvkem vašeho domu.
 
Použití kvalitního a odolného hliníku vyplněného polyuretanovou pěnou zaručuje perfektní tepelnou izolaci a tím šetří vaše peníze. Pokud se obáváte potíží při ovládání, tak je můžete rovnou pustit z hlavy. Výběr je na vás. Upřednostňujete spíše manuální ovládání s popruhem či klikou nebo více důvěřujete elektrickému pohonu s automatickým kontrolním systémem a dálkovým ovládáním?
 
Moderní a nadčasový design dodá vašemu domu elegantní charakter. Rolety mohou být v klidovém stavu srolovány v hranatém, kulatém nebo půlkulatém boxu, který se umisťuje nad horní okraj okenního rámu. I barvu je možné zvolit tak, aby korespondovala například s fasádou. Standardně jsou další komponenty nabízeny v bílé a hnědé, ale protože i v případě venkovních rolet, může zákazník uspokojit svoje estetické hodnoty, lze si další barvy vybrat ze vzorníku.
 
Šest velikostí v závislosti na výšce rolety zajišťují pohodlnou instalaci na každé okno.
 
V nabídce je i předokenní roleta, která se dodatečně montuje do ostění. Skládá se z roletového pancíře, boxu a vodících lišt.
 
Běžným doplňkem rolet dnes bývá motorické ovládání s možností skupinového řízení jednotlivých rolet a centrálním ovládáním. Venkovní rolety tak vyplní svoji primární funkci a současně se stanou ozdobou a chloubou vašeho domu.