Kalkulace on-line Eshop oken

Venkovní rolety nejen jako ochrana proti světlu

Možnost vpustit si k sobě právě tolik světla, kolik v konkrétní chvíli chceme nebo potřebujeme, už není utopickou představou a hudbou budoucnosti. Variabilita a možnost přizpůsobení se jdou ruku v ruce s rozvojem technologií v oblasti neustálého zlepšování interiérů.

Venkovní roletyA protože klient by měl mít výsadní právo neustále měnit svoje požadavky, byly právě pro něj vytvořeny venkovní rolety, které může po tabulce okna posunovat právě tak, aby to odpovídalo jeho aktuální náladě a touze po světlu zvenku.
 
Venkovní rolety, neodmyslitelný prvek domů a bytů na Balkáně, kde slunce svítí a hřeje přeci jen ještě o něco intenzivněji a ne milosrdněji než v našich zeměpisných šířkách, prošly zásadní designovou změnou a konečně dorazily i k nám.
 
Venkovní rolety, elegantní a efektivní způsob ochrany interiéru proti světlu, dokonale slouží i jako protihlukový, izolační a bezpečnostní prvek. Díky použití kvalitního a odolného materiálu, kterým je hliník plněný polyuretanovou pěnou, plní venkovní rolety i funkci tepelné izolace.
 
Venkovní rolety v mžiku promění ráz celého domu. Předokenní roleta je originálním a vysoce estetickým řešením problémů s přehříváním interiéru vlivem slunečního záření. Přestože se instalace rolet na okna domu či bytu může zdát někomu lehce futuristická, instalace je velmi dostupná a nenáročná na ovládání. Tedy zcela z tohoto světa a dnešní doby.

Vybrat si lze z manuálního ovládání za pomoci popruhu či kliky nebo ovládání, jenž je poháněno elektrickým pohonem s automatickým kontrolním systémem a dálkovým ovládáním. Intenzitu slunečního světla, které do interiéru proniká si tak můžete snadno a rychle korigovat a bystře tak reagovat na aktuální situaci týkající se počasí. Úplně běžným doplňkem rolet je už dnes motorické ovládání, které vám umožní ovládat rolety skupinově či jednotlivě v závislosti na vašich požadavcích a přáních. Předokenní rolety se instalují dodatečně do ostění a rozhodnutí o jejich instalaci ta není nikterak determinováno.