Kalkulace on-line Eshop oken

Vnitřní parapety

Vnitřní parapety jsou nejen praktické, ale precizní zpracování a moderní design je povyšují na estetickou záležitost, která pozvedá celý interiér. Vnitřní parapety jsou řešením nedostatku místa pro menší byty i prostředkem zútulnění větších a chladných prostor.

Vnitřní parapetyVnitřní parapety jsou nejen praktické, ale precizní zpracování a moderní design je povyšují na estetickou záležitost, která pozvedá celý interiér. Vnitřní parapety jsou řešením nedostatku místa pro menší byty i prostředkem zútulnění větších a chladných prostor.

Jsou charakteristické variabilitou řešení i jednoduchostí montáže, která nevyžaduje použití speciálních nástrojů ani velkou zručnost v oblasti manuální práce. Instalace vnitřních parapetů je nenáročná. Pomocí PU pěny, silikonového tmelu nebo lepidla na dlažbu mohou být přilepeny. Druhým způsobem, který vás k vašemu snu o krásném vnitřním parapetu dostane o kousek blíž je natlačení parapetu přímo do malty. V případě instalace parapetních desek nad zdrojem tepla se používají běžně dostupné úchytky. Pevnost uchycení ve spodní části parapetu zajistí natlačení do malty. V případě instalace nad zdrojem tepla se doporučuje vzdálenost minimálně dvaceti centimetrů mezi tepelným zdroje a parapetem. Výsledný začištěný efekt dotváří připevnění bočních koncových krytek.

Vnitřní parapety jsou typické svou odolností proti působení ultrafialových paprsků, což jim zajišťuje nemalou, neustále rostoucí, popularitu.

Vnitřní parapety

Aby byly představy všech zákazníků o dokonalém interiéru, naplněny, jsou parapety dodávány v nepřeberném množství šířek s přizpůsobenými konci.

Váš nový parapet už nebude sloužit jen k opírání při pohledu z okna nebo jako odkládací plocha nepoužívaných věcí, ale stane se nosnou částí interiéru a jeho dominantou.

Vybere si opravdu každý. Dál už záleží jen na osobním vkusu zákazníka, jak prostor kolem parapetu dotvoří, aby se stal nedílnou součástí představy o útulném domovu.

Můžete popustit uzdu své fantazii a naložit s parapetem podle libosti. Ať už zůstane prázdný, zdůrazňující čisté linie minimalistického interiéru, nebo na se na něm objeví věci denní potřeby podtrhující jedinečné kouzlo domova, kvalitní zpracování parapetu přinese prvek modernosti do každého pokoje.