Kalkulace on-line Eshop oken

Výhody výměny oken v zimě

Odhodláváte se k výměně oken, ale dosud jste neměli čas udělat ten první krok? Stavební sezóna je pryč, zima přede dveřmi a přes rámy Vašich dřevěných oken stále víc profukuje? Neodkládejte výměnu na jaro, není důvod, i v chladném počasí je výměna oken bez problémů realizovatelná. A co víc, montáží v zimě můžete i ušetřit.

Nemusíte se obávat, že by Váš byt po dobu montáže prochladl. V zimě se při montáži postupuje po jednotlivých místnostech. Okno se vybourá, okamžitě se osadí nové a teprve potom se provádějí další práce, jako je seřízení kování a vnitřní zapravení. Doba, kdy je místnost úplně bez okna, pak není delší než hodinu a za tu dobu nedojde k výraznému ochlazení stěn v místnosti, takže brzy budete mít zase teplo.

 

inspirace_20b_400

 

Z technologického hlediska je možné montáž uskutečnit do teploty –10°C, tolik dovolí speciální montážní pěny pro zimní použití. Vnitřní zednické zapravení je samozřejmostí ihned po montáži, vnější zapravení by však mělo být provedeno jen pokud je teplota nad 0°C. Seriozní firma Vám všechny práce dokončí v nejbližších teplých dnech.

 

dc_spain-050826-low_400

 

Po finanční stránce vyjde výměna oken v zimě dokonce levněji než v teplých měsících. Stavební firmy nejsou tolik vytíženy jako v hlavní sezóně a to se projeví levnější cenou montáže. Navíc Vám technici mohou lépe vyjít vstříc při domluvě termínu výměny a i samotná montáž bude probíhat v klidnější atmosféře než uprostřed hektické sezóny. A co je hlavně podstatné – rozhodnete-li se pro výměnu oken ještě na začátku či uprostřed této otopné sezóny, ušetříte nemalé finance za vytápění.

 

94290_inoutic_elite_low_400

 

Chystáte-li se k celkové regeneraci Vašeho domu, pomůže Vám zimní výměna oken rychleji nastartovat další etapy oprav. Jakmile se oteplí, můžete bez otálení ihned začít zateplovat, stihnout tak vše ještě před hlavní stavební sezónou a krásné dny příštího léta si již užít bez nepříjemného stavebního ruchu.

V období stále rostoucích cen energií je úspora energie na vytápění velmi aktuální. Proč tedy čekat s výměnou oken na jaro, když je můžete mít hned? Navíc v tomto období naše firma nabízí speciální zimní slevu, kterou by bylo škoda nevyužít!