Kalkulace on-line Eshop oken

Vyznáte se v rozdílech mezi profily?

Ceny rostou úměrně požadavkům na kvalitní bydlení a ceny energií se bohužel taky nesnižují. Úspora energií je na pořadu dne a určitě by se měla promítnout do plánování změn na domě či v bytě.

Výměna oken je sice snadná a rychlá na úrovní provedení, plánování a rozhodování, ale kvůli výběru hned ze tří možností okenních profilů přičemž s každou z nich se vážou určité výhody, se může protáhnout. Plánujete-li výměnu oken, určitě už jste zjistili, že základem v přístupu k této změně, která zásadně ovlivňuje celkový obraz nejen exteriéru, ale proměňuje i vyznění interiéru, je pomalý přístup, jenž dopřává čas srovnávat a rozmýšlet.

Profil plastových oken KLASIK označený písmenem A má za sebou dlouhý proces vývoje, který prověřil jeho kvalitu. Ta byla zase testována v praxi, kde dostála svému jménu. Materiálem pro výrobu oken KLASIK je stabilizované tvrdé PVC. Díky tomu vynikají okna tohoto typu dlouhou životností při nezměněné kvalitě. Navíc jejich hladký povrch nevyžaduje speciální údržbu a je odolný vůči povětrnostním podmínkám nejrůznějšího charakteru.

Okna typu ENERGY označována jako A++ jsou charakteristická zcela novým a moderním šestikomorovým okenním profilem. Výraznou změnou v rámci procesu vývoje a inovace prošel hlavně systém těsnění, nejenže nyní ještě lépe chrání před různými povětrnostními vlivy, ale poskytují i dokonalou zvukovou izolaci. Profil oken splňuje nejpřísnější požadavky tepelně-technického charakteru kladené na domy v pasivním standardu. Nové svařovatelné multifunkční těsnění jednou pro vždy řeší problematiku vyrovnávání nárazů, ochrana proti prudkému dešti nebo dokonce krupobití je tak samozřejmostí. Okenní profil ENERGY v sobě skloubí vynikající izolační vlastnosti a v případě dodání s hliníkovým krytem i klasický vzhled hliníkového okna.

Okenní profily KOMFORT A+ vynikají svými tepelně technickými vlastnostmi a lze je tedy bez obav zařadit do výběru oken pro nízkoenergetické a pasivní domy. Okna poskytují maximální bezpečnost a díky modernímu a nadčasovému designu nevyjdou jen tak z módy. Dlouholetou životnost zajišťuje kvalitní zpracování a vysoce odolné materiály, ze kterých je okenní profil vyroben.

Ať už se rozhodnete pro jakékoliv zpracování oken, můžete si být jisti vysokou kvalitou, účelností, profesionálním přístupem k montáži a hlavně výrazným snížením nákladů na energie do budoucna.