Kalkulace on-line Eshop oken

Zábradlí

Zábradlí neplní jen čistě praktickou funkci, která samozřejmě do velké míry determinuje jeho vzhled, tedy bezpečnost a ochranu, kterou poskytuje uživatelům balkonů, teras, nebo lodžií, čím dál více se ze zábradlí stává i dekorativní prvek a jeho estetická funkce tak v žádném případě není upozaďována.

Zákazník si může vybrat z hned několika typů zábradlí a to nejen s ohledem na prostor, který je nutné zábradlím zabezpečit a oddělit, ale i s ohledem na jeho vlastní vkus a designové preference.

Zábradlím Stavo-Lodem Solid je vhodné opatřit převážně zasklené prostory, ale samozřejmě se hodí i pro ryze venkovní varianty obyvatelných prostor bytu či domu jakými jsou terasy, verandy nebo balkony.

Hlíníkové zkosené zábradlí je nabízeno v základním provedení, tedy bílé nebo stříbrné barvě s mléčným sklem bez prříčlí, které se navíc pyšní bezpečnostními vlastnostmi, nemusíte se tedy obávat jeho proražení či rozbití. Základní nabídku lze rozšířit o jiné barvy celé konstrukce a změny ve výplních v případě skla, mléčné lze nahradit variantou s příčlím ve dvou třetinách, nad které se umísťuje bezpečnostní sklo.

Dalším typem zábradlí, které sbírá body popularity především mezi majiteli panelových bytů, je hliníkové zábradlí s průběžnými sloupky. To je vhodné pro zasklení a to jak předsunutých, tak zapuštěných lodžií. V obou případech bude výsledek splněným snem i toho nejnáročnějšího zákazníka, jemuž byla dána možnost nevzhlednou uniformitu socialistických panelových domů alespoň částečně rozbít moderním designem vysoce funkčního a kvalitního zábradlí.

Ať už vaše volba padne na hliníkové zábradlí s průběžnými sloupky evokujícími řadu oken perfektně ladící s moderními plastovými okny většiny panelových domů, či dáte přednost rovnému hliníkovému zábradlí, jehož strohý charakter podpoří celkový minimalismus zábradlí, s výsledkem budete zaručeně spokojeni. Bezpečnost, trvalost, nadčasovost a v neposlední řadě i kvalita a estetičnost provedení jsou zárukou příjemně strávených chvil na rozhraní interiréru a exteriéru, kde se převážně v letních měsících trávení společných chvil stává prioritou.