Kalkulace on-line Eshop oken

Žaluzie uvnitř nebo zvenku?

Je jistě příjemné nechat se budit paprsky slunce dopadajícími na vaši tvář a v noci dovolit měsíčnímu světlu, aby vnikalo skrze okno do pokoje a poskytovalo v absolutní tmě pocit jistoty pramenící ze světla v temnotě, ale, bohužel, ne všichni žijeme v idylickém světě bez pouličního osvětlení. A tak nám místo světla luny po obličeji pobíhají světla lamp, neonových reklamních poutačů a policejních majáků.

Vyvstává jedna důležitá otázka, čím vkusně a elegantně zastínit okna tak, aby výsledek byl úspěšný nejen z estetického, ale i funkčního hlediska? Odpověď se samozřejmě sama nabízí. Žaluziemi. Většina z nás, ale stále žije v hrůze z toho, že jediným možným způsobem, jak nepustit světlo do našich pokojů jsou ne příliš vzhledné žaluzie v jedné jediné barvě nebo dokonce těžké nemoderní závěsy. Žádný strach, naštěstí v této oblasti došlo k revoluci a vy si nyní můžete vybrat ze široké nabídky množství typů zastiňovací techniky, materiálů a barev provedení.
 
I ten nejnáročnější zákazník s velmi konkrétní představou si jistě vybere. Současnou nabídku žaluzií můžeme rozdělit na žaluzie vertikální a horizontální podle směru posunování a podle typu umístění na venkovní a vnitřní. Podle použitého materiálu se žaluzie dělí na hliníkové, dřevěné nebo nejmodernější plissé, tedy látkové. Každý typ má své specifické výhody a vždy záleží na zákazníkovi a jeho potřebě pokoj odstínit jaký si vybere.
 
Nejpopulárnější variantou žaluzií jsou vnitřní hliníkové horizontální ovládané řetízkem. Tyto žaluzie jsou dodávány v několika barvách a šířkách sklopných lamel. Samozřejmě nemusíte s vnitřními žaluziemi zůstat u klasiky, nadstandardní požadavky uspokojí vnitřní dřevěné žaluzie.
 
Pro ty, kdo pozornost soustřeďují z interiéru ven, jsou ideálním řešením problémů se světlem venkovní žaluzie a rolety. Oba nabízené typy stínění se vyznačují dlouhodobou životností a spolehlivostí., navíc umožňují regulovat intenzitu záření, zachycují přímé sluneční záření a chrání před jeho škodlivými účinky. Je tedy jen na vás jaký způsob si vyberete, výsledkem bude vždy profesionálně odvedená práce a dokonalý estetický zážitek ať pro oko majitele nebo náhodného pozorovatele.