Kalkulace on-line Eshop oken

Zdvižně posuvné dveře

Kdo by si nepřál dominantní a funkční prvek interiéru, který prosvětlí prostor a ovane ho čerstvým svěžím vzduchem? Paprsky ranního slunce osvětlí pokoj skrze velkou plochu skleněných dveří, ozáří každý kout a nabijí majitele interiéru energií na celý den, západ slunce pak vnikne do pokoje prostřednictvím zlatorudé barvy, odrazí se od sklenic s vínem a naplní pokoj svěžestí a teplem.

Že je to jen hudba budoucnosti? Díky zdvižným posuvným dveřím už můžete přestat jen snít. Začněte si sny plnit! Propojte dvě funkce v jednu a získejte prostor, světlo a lehkost. Okno i dveře v jednom rámu, na jednom místě. Ideální pro instalaci na terasu, zahradu nebo balkon. Posuvné systémy jsou moderním řešením pro náročného klienta.

Nadčasový design zajistí nestárnoucí vzhled a kvalitní zpracování záruku dlouholeté spokojenosti s produktem. Zdvižné posuvné dveře jsou nenáročné na instalaci, manipulaci i údržbu. Lehká konstrukce umožňuje snadné otevírání i zavírání dveří. Vzhledem k nízkým prahům jsou bezpečnější, než běžné dveře, o jejichž prahy se tak často zakopává.

Otevřené dveře přirozeně propojují interiér s venkovním prostorem. Pozvěte tedy přírodu dovnitř, překonejte hranice, spojte vnitřní a venkovní za pomoci zdvižných posuvných dveří.

Na své si přijde každý. I zákazník s osobitým vkusem a speciálními požadavky. Posuvné dveře jsou nabízeny v dvoukřídlých, trojkřídlých nebo čtyřkřídlých variantách s celohliníkovým prahem s přerušeným tepelným mostem, takže je možné je začlenit prakticky do každého interiéru. Konstrukce profilů a kovových výztuh může dosáhnout šířky rámu až šesti metrů.

Jednotlivá křídla dveří se díky unikátní kombinaci kartáčového a gumového těsnění velmi snadno posouvají.

Funkční stránka se u zdvižných posuvných dveří prolíná s estetickou. Přestože jsou dveře nabízeny v základní bílé barvě, zákazník si podle vlastního vkusu může vybrat z široké nabídky barevných folií, kterými lze rám přelepit a změnit tak barevnost dveří a charakter celého interiéru.

Pro náročné zákazníky je připravena exkluzivní povrchová úprava Titanium plus.

 

zdvizne-posuvne-dvere_400