Kalkulace on-line Eshop oken

Zdvižně posuvné dveře, otevřete se jaru

S příchodem jara se svět kolem nás mění. Po zimě jsme znovu konfrontováni se známými vůněmi, jiným světlem, teplejším větrem a hřejivými slunečními paprsky.

Protože se každý po dlouhé zimě nemůže opravdového jara dočkat, není důvod tyto jarní aspekty nechávat za zavřenými dveřmi a okny bytu nebo domu. Pusťte slunce, teplo a vůni rozkvetlých stromů a květin dovnitř. S jarní atmosférou do interiéru vstoupí i příval nové energie, ze které budete moci čerpat minimálně do dalšího podzimu. Zplodit syna (nebo dceru, samozřejmě), zasadit strom a postavit dům. Tak nějak by to v ideálním případě mělo vypadat, i když mnoho z nás možná před domem upřednostní spíše podobně prostorný byt.

Pokud si s myšlenkou stavby domu pohráváte, možná byste měli zvážit všechny možnosti, které takový dům nabízí. Dům totiž není izolovanou jednotkou, je obklopen zahradou, zelení, květinami a možná i vodním elementem v podobě bazénu, jezírka nebo fontány. Pokud si v budoucnu chcete užívat jara nejen venku, ale i uvnitř, určitě zvažte, jak je možné si výhled do zahrady z pohodlí interiéru domu užívat. Jaké prvky vám zaručí ten nejlepší výhled a zároveň nerezignují na funkci dveří jako takových s jejich bezpečnostními i izolačními vlastnostmi?

Zdvižné posuvné dveře v sobě snoubí požadavky těch nejnáročnějších zákazníků na prosvětlení prostoru a otevření interiéru venkovnímu prostředí s jednoduchým a elegantním řešením. Posuvný systém nabízí kvalitní a trvanlivé technické řešení, které stoprocentně zvýší životní komfort všem obyvatelům domu. Zdvižné posuvné dveře mají nízký práh a velmi jednoduše se s nimi manipuluje. Otevírají vnitřní prostor tomu venkovnímu zcela přirozeně a propojují tak obytnou část domu s tou relaxační, která je spojována s balkonem, terasou nebo právě zahradou. 
 
stavoplast_400
Posuvné dveře mohou být jak dvoukřídlé, tak i trojkřídlé a dokonce čtyřkřídlé, takže perfektně zapadnou do jakéhokoliv interiéru. Celohliníkový práh s přerušeným tepelným mostem nepředstavuje žádnou bariéru, naopak, právě tento práh je prostředníkem mezi vnitřním a vnějším a své úlohy se zhostil přímo dokonale. Kartáčové a gumové těsnění umožňuje snadnou manipulaci s dveřmi při jejich posouvání a díky této unikátní vlastnosti si otevírání a zavírání dveří zcela jistě velmi rychle oblíbíte.
 
Dveře jsou k dispozici v základní bílé barvě, ale mohou být opatřeny fólií podle vkusu zákazníka. Ta je dodávána v několika barevných kombinacích od jedlově zelené až po barvu oregon. Pro náročné zákazníky je připravena exkluzivní povrchová úprava Titanium plus
 
Technické vlastnosti zdvižně posuvných dveří:
  • stavební hloubka křídla je 76 mm;
  • počet komor - 4;
  • robustní konstrukce PVC profilů a kovových výztuh umožňuje dosáhnout šířku rámu 6 m;
  • dvojité dorazové těsnění mezi posuvnými a pevnými elementy.