Kalkulace on-line Eshop oken

Žaluzie plissé

Žaluzie plissé jsou stínícím a dekoračním doplňkem interiéru, který je vhodný pro atypická okna, zimní zahrady i střešní okna. Přináší velkou invenci v dotvoření interiéru a umocní celkovou atraktivitu bydlení.

16_400


Nabízíme dvě varianty provedení. Prvním je volně visící plissé s různými druhy ovládání (šňůra, madlo) a variantami připevnění pro pravoúhlá okna a do okenních výklenků. Druhou variantou je plissé s vedením na lanko nebo na šňůru s různými druhy ovládání (šňůra, madlo, motor) a variantami připevnění pro střešní okna, pro vodorovná stropní prosklení či pro zimní zahrady.

plisse_we_400_02 plisse_dvoji_latka_web_400_02


Horní a dolní profil je z extrudovaného hliníku v barvě stříbrné nebo bílé. Horní a dolní profil může být pevný nebo volný, což umožňuje plissé vytáhnout či stáhnout do požadované výšky shora i zdola.


Ovládání je buď manuální pomocí plastového madla či šňůry s integrovanou šňůrovou brzdou nebo elektrickým pohonem (24V) pomocí vypínače nebo dálkového ovladače.

13_400


Montáž plissé se provádí pomocí klipů (konzolí) na zasklívací lištu okenního křídla, na okenní křídlo, do ostění nebo na ostění. Horní profil se zasadí do přišroubovaných klipů (konzolí), pak se plissé stáhne a zkontroluje se napnutí šňůrek či lanek (dle typu plissé). Poté se nacvakne dolní profil, případně se přišroubují napínače šňůr.

1_400 14_400


Vybrat si můžete ze široké škály látek přírodních barev či zářivých odstínů dle vzorníku, možná je i kombinace dvou látek. Plissované látky různých druhů a struktur materiálů se liší hodnotami RAT (reflexe, absorpce a transmise). Látky tak mohou být zatemňující, s napařovanou hliníkovou vrstvou, která eliminuje sílu tepelného záření, s perleťovými nátěry s vysokým stupněm odrazu světla, které jsou odolné vůči vodním kondenzátům.

 

aluzie_pliss-vzornk_400

vzory vybraných látek