Kalkulace on-line Eshop oken

Vstupní dveře a stěny

heroal_d_65_batch_400   heroal_d_72_batch_400
Heroal D 65   Heroal D 72
     
heroal_d_72_rl_batch_400    
Heroal D 72 RL    
     
ads_70_hi_400   ads_75_si_400
Schüco ADS 70.HI   Schüco ADS 75.SI
     
 ads_90_s_4_400    ads_90_pl_si_s_1_400
Schüco ADS 90.SI    Schüco ADS 90 PL.SI


Vchodové hliníko dveře mohou být řešeny jako dovnitř otevíravé či jako vně otevíravé. Varianty dveří mohou být jedno i dvoukřídlové, s nebo bez sloupků. Domovní dveře je možno řešit v kombinaci s nadsvětlíkem a postranními pevnými díly.

Vstupní dveře mohou být prosklené nebo částečně prosklené. Nabídneme Vám mnoho variant a typů skel tak, aby vstupní dveře respektovaly styl Vaší stavby. Pro vchodové dveře je samozřejmě možné využít skla bezpečnostní, skla ornamentní či probarvená.

Výhody hliníkových dveří:

  • zajímavá cena,
  • nenáročná údržba,
  • subtilní konstrukce,
  • zvuková izolace,
  • dlouholetá životnost i při nešetrném zacházení,
  • výborný vzhled konstrukce, široká řada barev a eloxů,
  • konstrukce zabraňující vloupání,
  • tvarová a tepelná stálost materiálu profilu.

Příklady členění a typů otevírání:

 

     

 

 

Hliníkové stěny se vstupními dveřmi jsou určeny pro novostavby i rekonstrukce bytových a občanských budov. Rámy stěn jsou z hliníkových profilů, pro výplň je použito zasklení bezpečnostním sklem. Dveřní kování je dodáváno včetně stavěče dveřních křídel a dalších doplňků na základě požadavků zákazníka.

Součástí nabídky jsou i různé typy poštovních schránek s hliníkovým nebo ocelovým čelem a vhozy.

Ke vstupním dveřím dodáváme standardní nebo bezpečnostní kliky, koule, madla, v kombinaci klika-klika, klika-koule nebo klika-madlo. Dveřní kování je zhotoveno z kvalitní, korozi odolné slitiny. Zušlechtění povrchu se docílí eloxováním nebo nanášením práškové barvy. Hliníkové vstupní stěny můžeme dodat se samozavíračem s nebo bez brzdy.

Na většinu dveří montovaných do objektu bytových domů dodáváme panikovou kliku (speciální kování, díky kterému lze otevřít z vnitřních postor objektu vstupní dveře bez použití klíče, ikdyž jsou zamčené, pro případ nutnosti co nejrychlejšího opuštění objektu) v kombinaci s koulí nebo madlem. Toto kování splní požadavky normy ČSN EN 179. Pokud je v budově větší počet (cca 200 a více) osob, které nejsou s provozem a prostory budovy příslušně seznámeny, musí být dveře na únikových cestách vybaveny panikovým kováním podle ČSN EN 1125 (tzv. příčné panikové kování – paniková hrazda).

Vnitřní dveře ve společných prostorech, např. mezi zádveřím a schodištěm bytových domů lze dodat bez zámku.


Příklady tvarů a členění vstupních prosklených stěn: