Kalkulace on-line Eshop oken

Typy profilů

 

Hliníková okna a dveře vyrábíme z profilů Heroal, Schüco a SAPA:

 

    schueco-logo-redesign2010v3_190     sapa_logo_400

 

Heroal

Již 50 let patří k vedoucím dodavatelům hliníkových profilových systémů v Evropě. Obsáhlé portfolio výrobků, konstantně vysoké kvality, kompatibilita systémů mezi sebou a to vše připraveno a dodáno s německou přesností a precisností. Okna z hliníkového profilu HEROAL se hodí pro všechny druhy staveb, ať se jedná o velké průmyslové a administrativní budovy nebo rodinné domy, nebo jen domovní vchody, prosklená zádveří nebo světlíky. Hliníková okna z profilu Heroal jsou prověřeny dlouholetou praxí a velice dobře se osvědčily u nejrůznějších objektů, na které byly kladeny ty nejvyšší nároky na konstrukční a architektonické řešení.


Schüco

Německá firma Schüco je předním prodejcem progresivních fasádních systémů se zárukou kompetence v oblastech solárních řešení, oken, dveří a fasád. Tato společnost byla založena v roce 1951. Více než 5.000 spolupracovníků a 12.000 partnerských firem ve více než 78 zemích nabízí pod značkou Schüco nejmodernější okenní a fasádní technologie, efektivní solární řešení a individuální poradenské služby pro architekty, projektanty, investory a stavebníky.


SAPA

Poskytuje komplexní servis při zpracování architektonického návrhu stavebního objektu včetně protipožárních řešení až po dodávky hliníkových systémů fasád, oken, dveří, zimních zahrad a fotovoltaických panelů zabudovaných do plášťů budov.

 

 


STAVOPROJEKTA se po celou dobu své historie již od roku 1991 snaží udržet vysokou kvalitu svých výrobků, z těchto důvodů plastová okna a dveře dodáváme a montujeme výhradně své vlastní výroby. STAVOPROJEKTA nenakupuje ze zahraničí ani z tuzemska žádná plastová okna a dveře. STAVOPROJEKTA nevyrábí okna a dveře z recyklovaných profilů.

 

 

presklena_fasada_fw_50_ventani_b_5328c_800x800_400
 
3_400 2_400_02