Kalkulace on-line Eshop oken

Kvalitní plastová okna od výrobce

STAVOPROJEKTA stavební firma, a.s. doplnila svou činnost v roce 2003 o výrobu kvalitních, českých plastových oken a dveří. Díky tomuto kroku se tak může v plné míře zaručit za špičkovou úroveň a mimořádnou kvalitu celého dodávaného díla včetně výplní otvorů STAVO-PLAST. Následně, na základě zvýšené poptávky zákazníků, byla výroba doplněna o výrobu hliníkových oken a dveří.

 

z_balonu_1_600

z_balonu_2_600

 

V srpnu 2008 byla dokončena výstavba nového areálu STAVOPROJEKTA stavební firmy, a.s., jehož součástí je administrativní budova, výrobní hala, skladovací hala a přilehlé skladovací prostory. Ve výrobní hale probíhá výroba plastových a hliníkových oken a dveří. Výrobní linka se skládá z moderních strojů od renomovaných firem. V loňském roce bylo dodáno nové nářezové centrum, které spolu s obráběcím centrem celkově zmodernizovala strojní vybavení výrobní linky na nejvyšší možnou kvalitativní úroveň.

 

imgp8414_600 imgp8418_400 imgp8423_400

 

logo_cesky-vyrobek_120Okna a dveře STAVO-PLAST jsou dodávana jak pro regenerace bytových domů, tak pro rodinné domy a komerční budovy. Výroba a montáž jsou zajištěny  vlastními kvalifikovanými, zkušenými pracovníky a garantována certifikáty ČSN EN ISO 9001:2001, ČSN EN ISO 14001:2005, ČSN OHSAS 18001:2008, certifikáty výrobků a osvědčeními výrobků. Naše služby jsou komplexní, a proto Vám můžeme nabídnout širokou škálu doplňků: venkovní a vnitřní parapety, sítě proti hmyzu, vnitřní i vnější žaluzie a rolety, poštovní schránky. Přání zákazníků uspokojíme i v oblasti zasklení lodžií či zhotovení zimní zahrady.

Plastové výplně otvorů STAVO-PLAST vyrábíme z kvalitních a praxí ověřených profilů Inoutic a Gealan. Jsou dodávány v široké paletě barev, včetně několika druhů imitace dřeva a hliníku (povrchová úprava Titanium Plus). Plastová okna a dveře oproti dřevěným oknům disponují prokazatelně lepšími tepelně technickými vlastnostmi a současně nesmíme zapomenout na jejich minimální údržbu.

plast_400

Hliníková okna a dveře STAVO-PLAST vyrábíme z profilů Heroal, prověřených více než padesátiletou tradicí. Hliníkový profilový systém je vhodný pro všechny druhy staveb, ať už se jedná o administativní budovy, průmyslové objekty nebo rodinné domy či zimní zahrady. Je totiž pevný, tvarově stálý a má prakticky neomezenou životnost. Svým elegantním a nadčasovým designem oživí vzhled každé stavby.

hlink_400

Osobní kontakt s klienty zajišťuje obchodní oddělení firmy společně s poradenským střediskem. Poradenské středisko je součástí  prodejní vzorkovny STAVOPROJEKTY stavební firmy, a.s. na ulici Kounicova 67 v Brně. Pro mimobrněnské zákazníky nabízíme pobočky v Tišnově (Janáčkova 333), Hodoníně (Štefánikova 60) a Břeclavi (Lidická 3007). Zde se Vám budou věnovat naši obchodní zástupci, kteří Vám odborně zodpoví Vaše dotazy, seznámí Vás s naším výrobním sortimentem, typy oken, vzorníky barev a materiálů. V případě zájmu Vám ochotně vypracují zdarma nezávaznou cenovou nabídku.