Kalkulace on-line Eshop oken

Plastová okna a dveře

Plastová okna mají proti dřevěným Eurooknům výrazně lepší tepelně technické vlastnosti, které se navíc vývojem stále zdokonalují. Nespornou výhodou plastových oken je jejich minimální údržba omezená prakticky pouze na základní údržbu kování, není tedy nutné pravidelné obnovování nátěrů. Okna STAVO-PLAST jsou dodávana v široké paletě barev, včetně několika druhů imitace dřeva a dále imitaci povrchu hliníku.

  • STAVOPROJEKTA se po celou dobu své historie již od roku 1991 snaží udržet vysokou kvalitu svých výrobků, z těchto důvodů plastová okna a dveře dodává a montuje výhradně své vlastní výroby.
  • STAVOPROJEKTA nenakupuje ze zahraničí ani z tuzemska žádná plastová okna a dveře.
  • STAVOPROJEKTA nevyrábí okna a dveře z recyklovaných profilů.

Okna a dveře STAVO-PLAST jsou vyráběna z německých profilů firmy Inoutic, největšího evropského dodavatele plastových profilů s víc jak padesátiletou tradicí. Profily mají elegantní tvar, který je precizně vyladěn u všech konstrukčních detailů, parapetů, spojovacích profilů atd. Široké spektrum doplňkových profilů, ať už jde o falešné sloupky či okrasné lišty, umožňuje bezpočet možností navrhnout okno na míru dle přání zákazníka. Okna z profilů Inoutic jsou barevně i tvarově stálá, jejich životnost je v Belgii ověřena již padesát let, a to nejen použitím v praxi, ale simulací zrychleného stárnutí ve zkušebnách firmy Inoutic.

Dále vyrábíme okna z německých profilů Gealan S 8000 IQ a Rehau.

 94359-inoutic-prestige-high_400

98752_inoutic_eforte_low_600