Kalkulace on-line Eshop oken

Posuvné kování duoPort Pass

Díky inovativnímu posuvnému kování duoPort PAS dostávají posuvné dveře nový funkční rozměr. Kování, které umožňuje celoobvodové odsazení křídla od rámu, zajistí přirozené, pozvolné a rovnoměrné větrání a to i v nepřítomnosti majitelů nemovitosti. Ovládání je jednoduché a extrémně komfortní - Přesvědčte se sami!

 foto_duoport_pas_217

 

Posuvné dveře s přidanou hodnotou

Díky novému systému kování duoPort PAS dostaly posuvné dveře zcela nový rozměr. Centrální ovládání activPilot umožňuje kromě funkce otevření, posuvu a uzavření okna nebo dveří také jejich odsazení po celém obvodu. Všechny tyto funkce lze jednoduše ovládat klikou. Díky speciálním tlumícím prvkům a jednotkám akumulujícím energii lze komfortně ovládat dokonce i křídla o hmotnosti 160 kg. Speciální konstrukce nůžek a vozíků stejně jako osvědčená pojistka chybné manipulace FSF napomáhají intuitivnímu a snadnému ovládání.

 

Bezpečné větrání

Díky unikátní kombinace bezpečnostních osmihranných čepů activPilot se speciálními ocelovými bezpečnostními protiplechy pro spárové větrání jsme docílili zvýšené bezpečnosti už v základním provedení kování duoPort. V poloze celoobvodového odsazení křídla jsme navíc schopni docílit stejné třídy odolnosti RC2 dle ČSN EN 1627-30 jako v poloze uzavřeného okna.

 

Vytvořeno pro budoucnost

Požadavky na těsnost a vzduchovou neprostupnost místností se neustále zvyšují a tím se také zvyšují nároky na rovnoměrné a pokud možno kontrolované větrání. Díky poloze celoobvodového odsazení křídla, při níž je křídlo po celém svém obvodu odsazeno o 6 mm od rámu, dochází k přirozené, kontinuální a rovnoměrné výměně vzduchu v místnosti.

 

Jedna funkce - mnoho výhod

Celoobvodové odsazení nabízí hned několik výhod revolučního větrání. Díky šetrné výměně vzduchu nedochází (v porovnání s větráním ve vyklopené poloz okna) k prudkému ochlazování místnosti, což zejména v zimních měsících umožňuje snížit náklady na vytápění. K tomu lze navíc docílit stejně vysoké úrovně zabezpečení proti vloupání jako u zavřeného okna. nkres_-_uzav345en_posuvn_dve345e_195   nkres_-_otev345en_posuvn_dve345e_195_01   nkres_-_posuvn_k345dlo_odsazen_6_mm_od_rmu_195
uzavřené posuvné dveře   otevřené posuvné dveře   posuvné křídlo
odsazené 6 mm od rámu