Kalkulace on-line Eshop oken

Plastová historická okna

Máte stará dřevěná okna, která se kroutí a jejich barva je celá rozpraskaná? Už Vás nebaví jejich broušení a opětovné natírání? Chcete nová okna, kterými by netáhlo, zaručovaly by odolnost, stálost a jednoduchou údržbu? Standardní plastová okna Vám stavební úřad nepovolí? Tak právě pro Vás máme skvělou novinku.

 

Exkluzivní profily Autentica zachovávají historický vzhled okna z venkovní případně i vnitřní strany a současně poskytují vynikající tepelně technické vlastnosti okenních a dveřních plastových profilů. Tyto profily jsou vhodné především pro bytové domy v historickém centru města, řadové domy, panské domy, ale i pro novostavby v presbyteriánském stylu.

 

Ležérní zaoblení a římsy jedinečného profilu Autentica přináší jemnost a harmonii, která vytváří příjemnou atmosféru domova. Současně však představuje solidnost a odolnost - oproti jiným typům oken máte jistotu, že se profil během několika let nepokroutí, zachová si svůj tvar i barvu. Skvěle se hodí do všech architektonických stylů, ať už se jedná o dům ve městě nebo na venkově. Odolnost a jednoduchá údržba je samozřejmostí. Oproti původním dřevěným oknům již nikdy nebudete muset okna brousit a natírat.

 

 

 

Nabízíme tři základní varianty: Baroko, Renesance a Romantismus. Nadčasový design tohoto profilu zachovává estetické kouzlo domu a zaručuje optimální izolaci. Objevte již dnes dekorativní okna budoucnosti.

Baroko

Renesance

Romantismus