Kalkulace on-line Eshop oken

Vzorníky barev

Nejčastěji používanou barvou plastových oken byla a stále zůstává barva bílá. Je univerzální a odpovídá současnému architektonickému trendu. Okna STAVO-PLAST nabízí bílou barvu s označením RAL 9016, která svým měkkým a příjemným odstínem dokonale ladí s ostatními materiály.

 

Zákazníkům, kteří si přejí okno s kvalitou plastu ale se vzhledem dřeva, je možné nabídnout okno STAVO-PLAST s několika druhy imitací struktury dřeva. Výhody:

  • bez negativních vlastností dřeva jako je stárnutí dřeva, černání dřeva (hniloba) a nutné obnovy nátěru barvy,
  • akrylátové fólie jsou na profily laminované a stávají se tak jejich pevnou součástí odolnou mechanickému poškození i ultrafialovému záření,
  • v případě oboustranného dekoru dřeva jsou fólie lepeny na profil v barvě blízké použité fólie, tzn. i při otevření okna není nikde vidět bílý profil.

 

Pokud se Vám více líbí chladné kovové barvy, máme pro Vás speciální povrchovou úpravu Titanium Plus. Titanium Plus je nově vyvinutou technologií pro plastová okna ENERGY a KOMFORT společnosti Inoutic. Tyto okenní profily vynikají na první pohled jedinečným aluminiovým vzhledem. Aluminiový metalický vzhled je dán reflexním pigmentem, přidaným do speciální třívrstvé kašírované fólie. Ve srovnání s běžnými aluminiovými prvky poskytuje systém Titanium Plus s atraktivním aluminiovým vzhledem výraznou cenovou výhodu. V pěti možných barevných variantách je systém Titanium Plus použitelný do každé novostavby i rekonstrukce. Je možné si zvolit jednu z pěti barev pro oboustanný dekor nebo na vnitřní stranu barvu Titan Weiss a na vnější stranu jakoukoliv z dalších barev Titanium Plus, resp. Architectural color.

 

 

Barevné acrylcolorové profily s více jak 25 letou tradicí - barevné okenní profily zdůrazňují dotvoření fasády. Obytné domy se tak stávají půvabnými na pohled, dostávají svou nezaměnitelnou "vizitku". Barevné acrylcolorové profily se vyrábí metodou koextruze. Využitím této techniky vytváří firma Gealan novou úroveň, protože tato technika se úplně odlišuje od jiných běžných metod určování barvy. Výsledek nabízí nepřekonatelné vlastnosti barvy a její dlouhodobou stálost. Okna z acrylcolorových profilů splňují krom toho nejvyšší technické a funkční nároky.