Kalkulace on-line Eshop oken

STAVOPROJEKTA - již 25 let s Vámi

STAVOPROJEKTA stavební firma, a.s. se již od roku 1991 zaměřujeme na regenerace a energetické úspory panelových a zděných bytových i občanských staveb. Aby bylo možné investorovi zajistit maximální kvalitu a dlouhodobou životnost, firma vyvinula řadu konstrukčních řešení v rámci systému STAVO, která jsou chráněna formou užitného vzoru. Tento systém je tvořen kontaktním zateplovacím systémem STAVO-THERM, STAVO-THERM S pro zateplování střech, systémem přistavěných lodžií STAVO-LODEM, systémem plastových oken STAVO-PLAST, systémem montovaných nástaveb STAVO-MONT, systémem ocelových zavěšených balkonů STAVO-BALKON a systémem přistavěných výtahů STAVO-LIFT. Tyto konstrukce jsou dostatečně ověřeny ve stavební praxi, vykazují vysokou užitnou hodnotu a přispítvají ke zkvalitnění a prodloužení životnosti staveb. Tím, že firma všechny tyto systémy sama vyvinula a v praxi ověřila, může investorovi zajistit jejich dokonalou návaznost a dostát své snaze zajistit pro investora zakázku v nejvyšší kvalitě za nejnižší možnou cenu. Kromě vlastního certifikovaného systému může investorovi zajistit komplexní dodávku regenerace na klíč. Klientům také nabízí odborné konzultace, vypracování projektové dokumentace, vyřízení podkladů pro různé dotační programy, vyřízení stavebního povolení, speciální finanční produkty a samozřejmě také realizaci regenerace vlastními kvalifikovanými zaměstnanci firmy.

STAVOPROJEKTA bude nadále rozšiřovat a zkvalitňovat stávající služby pro zákazníky a investory. Garantem kvality ve všech nabízených službách je odborný tým zaměstnanců STAVOPROJEKTY, který má zájem pro zákazníky a investory realizovat zakázky k jejich spokojenosti.

V rámci hodnocení CZECH TOP 100 získala společnost STAVOPROJEKTA stavební firma, a.s. ratingové hodnocení ČEKIA Stability Award AAA Excelentní a zařadila se tak mezi nejstabilnější firmy v České republice jak v roce 2011, tak v roce 2012.

 

p3310125_400 p6010013_400
p9300059_400

pb018550_400