ZASKLÍVÁNÍ LODŽIÍ

Zasklení lodžií

Zasklívání lodžií je současným trendem zkvalitňování bydlení v panelových a zděných domech. Důvodů pro zasklení lodžií je hodně. Méně hluku a prachu, větší prostor samotného bytu, zlepšení tepelně-izolačních vlastností a zvýšení pocitu bezpečí. 

 

Přistavěné lodžie?

Trápí Vás, že máte jen malé ocelové zavěšené balkóny, nebo jsou lodžie na vašem domě úzké a nepraktické? I pro tyto domy máme řešení - vlastní systém železobetonových přistavěných lodžií. Více o systému STAVO-LODEM najdete pod tímto odkazem - Přistavěné lodžie STAVO-LODEM

 

Ale zpět k zasklení.

 

Nejlepší systém z naší nabídky? Jednoznačně STAVO-LODEM Solid.

Kvalitní zasklívací systém by měl dokázat splnit požadavky uživatelů, architektů, statiků, energetiků, montážních techniků a samozřejmě i stavebních úřadů. Přijde Vám to jako samozřejmost? Budete se divit, ale není tomu tak.

Proto jsme po letech sbírání zkušeností a hledání toho nejlepšího systému na trhu, vyvinuli a certifikovali vlastní systém zasklení lodžií, STAVO-LODEM Solid.

Náš originální bezrámový zasklívací systém je z vyroben bezpečnostního tvrzeného skla a hliníkových profilů. Sestavu dvou až dvanácti posuvných a otvíravých křídel je možné použít pro rovné i zalomené zasklení výšky až 3m!

Vše je samozřejmě podloženo statickým výpočtem. Vy ale potřebujete systém, který je předepsaný společenstvím vlastníků, družstvem nebo stavebním úřadem?

I tak jste u nás správně. Montujeme i nejčastěji používané produkty od firem Optimi Kvadro a Alumistr.

 

Bezrámový zasklívací systém AluVerso

AluVerso je systém bez dělicích svislých rámů, který umožňuje pohyb křídel přes roh kolejnice. Tento systém je vhodný i pro lodžie se zkosenou boční stranou. Jde o bezrámový posuvný a otočný zasklívací systém.


Bezrámový zasklívací systém Optimi Kvadro

Optimi Kvadro je originální finský zasklívací systém z bezpečnostního tvrzeného skla a hliníkových profilů. Neovlivňuje architektonický vzhled budovy. Zajišťuje minimalizaci tepelných ztrát, ochranu proti hluku, prachu, dešti a sněhu. Působí jako další překážka proti vniknutí do objektu. Výhodou je snadné ovládání, bezúdržbový provoz, pohodlné a bezpečné mytí z prostor lodžie. Montáž probíhá bez použití lešení nebo lávky, provádí se z vnitřních prostor lodžie.


Bezrámový zasklívací systém AluVista

AluVista je bezrámový zasklívací systém od firmy Alumistr. Využívá stejných vlastností jako Optimi Kvadro. Tyto systémy se liší ve způsobu otevírání křídel, způsobu kotvení celé kontrukce, počtem skel v čelní části a tvarem hliníkových profilů.
Rámový zasklívací systém AluPlus

AluPlus je švédský zasklívací systém, který využívá posuvných rámů. Rámy jsou vyrobeny z profilů z hliníkových slitin. Jednotlivé výplně jsou vsazeny a zasilikonovány do profilů opatřených kartáčkovým těsněním spojených plastovými rohovníky, ve kterých jsou kolečka zajišťující posun křídel ve vodicích kolejnicích a pojistky proti vysazení 1-8 posuvných křídel pojíždí po spodní kolejnici a jsou vedena horní kolejnicí stejného tvaru v úrovni zábradlí.                         Jednotlivé typy zasklívacích systémů si můžete přijít prohlédnout a vyzkoušet v některé z našich vzorkoven
                                                               na ulici Kounicova 67, Brno nebo Modřická 72, Moravany u Brna
                                                                                                     (po-pá 8:30 - 17:00).


                                                         V případě zájmu o zasklení neváhejte kontaktovat některého z našich obchodních zástupců:

Josef Dvořák
725 424 939 
josef.dvorak@stavoprojekta.cz
Ing. Roman Zoubek  606 783 001  zoubek@stavoprojekta.cz