Kalkulace on-line Eshop oken

Bezrámový zasklívací systém AluVista

 

Firma STAVOPROJEKTA, dodavatel Vašich nových železobetonových lodžií Vám nabízí zasklívací systém AluVista. Bezrámový posuvný a otočný zasklívacísystémzčiréhobezpečnostníhoskla a vodicích hliníkových profilů pro zasklení lodžií, balkónů a výklenků domů. Systém zajišťuje minimalizaci tepelných ztrát, ochranu proti nepřízni počasí, hluku, prachu a exhalacím. Je účinnou překážkou proti vloupání.

Výhodou je snadné ovládání, bezúdržbový provoz, pohodlné a bezpečné mytí z prostoru lodžie či balkónu, křídla jezdí po kolejnici, ne v drážce a nejsou zavěšena, tím pádem nevyžadují masivní kotvení. Montáž se provádí z vnitřních prostor lodžie či balkónu bez použití lešení nebo lávky. Neovlivňuje architektonický vzhled budovy a vyhovuje požadavkům pro jeho užití (skleněné dílce bez svislých rámů).

Křídla jsou vyrobena z čirého bezpečnostního kaleného skla tl. 6 mm s broušenými hranami. Skleněné tabule jsou vsazeny do plastových dílců zajišťujících posun křídel ve vodicích kolejnicích a jejich následné otevírání. Křídla pojíždí po spodní kolejnici a jsou vedena horní kolejnicí. Ve spodní kolejnici jsou vyraženy drenážní otvory pro odtékání dešťové vody a tajícího sněhu. Boční uzavírací profily a speciální těsnění mezi křídly zajišťují téměř dokonalou těsnost celé konstrukce. Křídla se posunují pomocí madla, popř. tlakem ruky na jednu svislou hranu skla.

spodní pojezdový vodící profil

seskládaná skla zasklívacího
systému AluVista
horní vodící profil


Spodní pojezdové i horní vodicí profily jsou vyrobeny z hliníkové slitiny, povrchově upraveny práškovým vypalovaným lakem. Tím je zaručena dostatečná antikorozní ochrana materiálu a tím velmi dlouhá životnost. Lem profilů je upraven pro osazení silikonovým těsněním a zároveň slouží jako bezpečnostní prvek, který zajišťuje, že při požáru nemůže skleněná tabule vypadnout ven z lodžie.

Pro těsnění křídel mezi sebou a křídel profilů je použito silikonové těsnění. Jeho přiléhavost zajišťuje téměř dokonalé utěsnění proti srážkám, větru a prachu. Zároveň zajišťuje dostatečnou infiltraci. Těsnění zvyšuje zvukovou nepropustnost spár.

 

Montáží systému firmou STAVOPROJEKTA získáváte jednotnou záruku na lodžii i na její zasklení.


Nově nabízíme speciální hliníkové držáky na květinové truhlíky na zábradlí zasklených lodžií.

 

Jednotlivé typy zasklívacích systémů si můžete přijít prohlédnout a vyzkoušet do některé z našich vzorkoven na ulici Kounicova 67, Brno nebo Modřická 72, Moravany u Brna
(po-pá 8:30 - 17:00).

 

 

V případě zájmu o zasklení neváhejte kontaktovat některého z našich obchodních zástupců:
Ing. Roman Zoubek 606 783 001, zoubek@stavoprojekta.cz
p. Milan Blaha 725 424 939, blaha@stavoprojekta.cz