Kalkulace on-line Eshop oken

Bezrámový zasklívací systém STAVO-LODEM Solid

p9080760_upraveno_1200x800_1200

Originální zasklívací systém lodžií a výklenků z bezpečnostního tvrzeného skla a hliníkových profilů.  

Bezrámový systém svou konstrukcí skleněných ploch bez dělících příček zachovává čistotu architektonického návrhu, neovlivňuje zásadně vzhled budovy a je proto vhodný i pro rekonstrukce starých budov nebo objektů s velkými prosklenými plochami.

Systém dvou až dvanácti posuvných a otvíravých křídel je možné použít pro rovné i zalomené zasklení výšky až 3m. Skleněná křídla, jejichž síla 6, 8 nebo 10mm je zvolená podle výšky zasklení a charakteristiky větrné oblasti, se pohybují v hliníkových kolejnicích až k boční hliníkové liště. Posuvný pohyb skel je zajištěn kolečky ve spodní i horní kolejnici. Dolní kolejnice je opatřena drenážními otvory pro odtékání dešťové vody a tajícího sněhu. Rozvržení tabulí je řešeno variabilně, otáčet a otevřít je možné jeden nebo všechny díly. Návrh je zpracován tak, aby zasklení zabíralo co nejméně prostoru a snadno se udržovalo.

Hliníkové profily jsou povrchově upraveny vypalovaným lakem bílé barvy nebo volitelné barvy RAL dle přání zákazníka či jeho architekta. K hornímu i spodnímu profilu mohou být připevněny okapové lišty vyrobené z hliníkového plechu, rovněž v požadované barevné úpravě.

Montáž se provádí z vnitřní strany lodžie, není tedy nutné použití lešení nebo lávky.

Lodžie zasklená systémem STAVO-LODEM SOLID minimalizuje tepelné ztráty, umožňuje užívání lodžie jako rekreační zóny i v přechodových jarních a letních měsících, zlepšuje ochranu prostoru bytu proti hluku, prachu, dešti a sněhu. Mytí skel je možné bezpečně  z vnitřní strany lodžie bez nutnosti demontáže křídel.

Skleněná křídla systému STAVO-LODEM SOLID se lehce ovládají, snadno a rychle lze otevřít celou lodžii. Bezpečné uzavření prostoru lodžie zajišťují dvě západky ovladatelné pouze zevnitř a lodžie se tak stává další překážkou proti vniknutí do objektu.

Bezrámové zasklení STAVO-LODEM Solid disponuje masivnějším a pevnějším systémem rámu a pojezdovým kováním s kuličkovými ložisky v horní i spodní koleji. K tomu ještě již zmíněná možnost volby síly skla garantuje zákazníkovi kvalitní, pevné zasklení i rozměrnějších ploch nebo bezproblémové použití i ve větrných oblastech.

 

Montáží systému firmou STAVOPROJEKTA získáváte jednotnou záruku na lodžii i na její zasklení.


Nabízímerovněž speciální hliníkové držáky na květinové truhlíky na zábradlí zasklených lodžií.


Jednotlivé typy zasklívacích systémů si můžete přijít prohlédnout a vyzkoušet do některé z našich vzorkoven na ulici Kounicova 67, Brno nebo Modřická 72, Moravany u Brna
(po-pá 8:30 - 17:00).

 
 p9080767_mala_1843_02       p9080763_ukrajinsk_mala_1843_02    p9080752_upraveno_1200x900_1200_01

V případě zájmu o zasklení neváhejte kontaktovat některého z našich obchodních zástupců:

 
Ing. Roman Zoubek 606 783 001, zoubek@stavoprojekta.cz