AluPlus

Rámový zasklívací systém AluPlus


150x200-13

Jedná se o švédský zasklívací systém, který využívá posuvných rámů následujícím způsobem. Do hliníkových profilů a plastových dílců, zajišťujících posun křídel ve vodicích kolejnicích a jejich následné otevírání, jsou vsazeny skleněné tabule. Pohyb 1–8 posuvných křídel je zajištěn kolečky ve spodní kolejnici, opatřené drenážními otvory pro odtékání dešťové vody a tajícího sněhu. Jedná se tedy o systém nezavěšený, kdy celou váhu přenáší spodní pojezdový profil, přičemž křídla jsou vedena horním profilem stejného tvaru v úrovni zábradlí (nezasahují do vnitřního prostoru lodžie). K hornímu i spodnímu profilu mohou být připevněny okapové lišty vyrobené z hliníkového příp. pozinkovaného plechu v barevné úpravě dle přání zákazníka či charakteru stavby. Boční uzavírací profily a speciální těsnění mezi křídly zajišťují téměř dokonalou těsnost celé konstrukce. Hliníkové profily jsou povrchově upraveny vypalovaným lakem bílé barvy s předpovrchovou úpravou chromátováním, popř. eloxáží v barvě natur (jiné barvy podle stupnice RAL na zakázku). Tím je zaručena velmi dlouhá životnost celého systému a jeho bezchybná funkčnost po celou dobu životnosti.

Posun křídel je umožněn k pravé či levé straně, popř. od středu k oběma stranám zasklené lodžie. Jednotlivá křídla se posunují pomocí tlaku ruky na jednu svislou hranu skla. Posun 1. křídla je umožněn madlem.

                                             200x150-1200x150-9200x150-2

Systém zajišťuje minimalizaci tepelných ztrát, ochranu proti nepřízni počasí, hluku, prachu a exhalacím. Uzamčením a použitím bezpečnostní výplně se stává účinnou překážkou protivloupáníPro zasklení je možno využít čiré i barevné sklo, izolační dvojsklo, případně i polykarbonátové desky, desky z lehčeného PVC, oboustrannou laminovanou dřevotřísku, zrcadlo. Montáž se provádí z vnitřní strany lodžie a není tedy potřebné lešení či lávka.


                                                  Montáží systému firmou STAVOPROJEKTA získáváte jednotnou záruku na lodžii i na její zasklení.

                                                            Nabízíme rovněž speciální hliníkové držáky na květinové truhlíky na zábradlí zasklených lodžií.

 

  Jednotlivé typy zasklívacích systémů si můžete přijít prohlédnout a vyzkoušet do naší vzorkovny

na ulici Modřická 72, Moravany u Brna (po-pá 8:30 - 17:00)


                                                         

V případě zájmu o zasklení neváhejte kontaktovat některého z našich obchodních zástupců:


                                                                            Jana Kocmanová |722 989 940| kocmanova@stavoprojekta.cz