O NÁS

Společnost STAVOPROJEKTA byla založena již v roce 1991, tehdy ještě jako STAVOPROJEKTA spol. s r.o. 
Od počátku své činnosti se zaměřovala zejména na regenerace a energetické úspory bytových a občanských staveb. 

Již v roce 1991 stála u první regenerace panelového objektu v Brně na sídlišti Stará Osada. Pokračovala velice zdařilými realizacemi střešních nástaveb na bytových domech v Juliánově a Kohoutovicích. Jako jedna z prvních firem v České republice použila vlastní systém přistavěných železobetonových lodžií, které nahradily vetché kovové balkóny na panelových domech.

Potom již rostly realizace oprav bytových domů v Brně jako houby po dešti. Firma své nabyté zkušenosti zúročila a rozšířila svou nabídku služeb na komplexní poradenství a realizace opravy bytových domů a občanských staveb. Disponuje vlastní projekcí, diagnostickým střediskem, má vlastní statiky, energetické auditory a poradce v obasti dotací. STAVOPROJEKTA vytvořila a nyní disponuje řadou chráněných konstrukčních řešení formou užitných vzorů.
Opravu Vašeho domu je tedy schopna realizovat doslova od A do Z. 

A pak jsme začali vyrábět a dodávat okna ...

V roce 2002, kdy byl stavební boom v oblasti bytových domů nejvýraznější, jsme se rozhodli rozšířit svoji činnost také na výrobu a montáž plastových oken. Nechtěli jsme se spokojit s tehdejší nabídkou levných, ale nekvalitních profilů. Chtěli jsme dodávat pouze kvalitní výrobky, proto jsme si vybrali za partnera špičkového dodavatele profilů, belgický Deceuninck, pozdější Inoutic. K němu časem přibylo Rehau a nyní zavádíme novinku, Schüco Living. 

Postupně jsme k plastovým profilům přidali ještě hliníkové a ty se staly naší hlavní vášní. Dnes patříme na poli dodavatelů hliníkových konstrukcí, ať už jde o okna, dveře, panoramatické stěny nebo celé fasády, k předním dodavatelům na trhu v České republice. Používáme profily Heroal, Aluprof a Schüco. Tam, kde jiní řeknou, že to nejde, my si mneme ruce a vymýšlíme technické řešení. Baví nás vymýšlet náročné konstrukce světlíků nebo rozměrných prosklených fasád. Podívejte se na naše zdařilé realizace v referencích

Pokud tedy hledáte kvalitního dodavatele ať už plastových nebo hliníkových konstrukcí, se Stavoprojektou chybu rozhodně neuděláte. To, že bezproblémově fungujeme již téměř 30 let, Vám může být spolehlivou garancí.

Budeme se na těšit na Vaši poptávku. Kontaktní informace najdete zde - KONTAKT.


A ještě na závěr pár dalších důležitých informací o STAVOPROJEKTĚ ... . 

STAVOPROJEKTA, spol. s r.o., jejíž hlavní náplní je projekce, energetika, stavební informatika a tvorba softwaru i STAVOPROJEKTA stavební firma, a.s., jejíž hlavní náplní je regenerace bytových domů, jsou držitelem certifikací ISO 9001:2001. Kvalifikovaný tým zaměstnanců obou firem svými zkušenostmi vytváří předpoklady pro úspěšnou přípravu, projekci i realizaci bytových i občanských staveb. Firma je dále držitelem ČSN EN ISO 14001:2005 (systém environmentálního managenentu) a ČSN OHSAS 18001:2008 (systém managementu bezpečnosti a ochrany zdraví při práci).
 
                                                       

Firma STAVOPROJEKTA vyvinula a používá konstrukce STAVO při regeneracích již od r. 1991.

STAVO-THERM
- vnější kontaktní zateplovací systém,
STAVO-LODEM - systém přistavěných lodžií,
STAVO-PLAST - výroba a montáž plastových  a hliníkových výplní konstrukcí,
STAVO-THERM S - systém zateplování střech,
STAVO-MONT - systém montovaných nástaveb,
STAVO-BALKON - ocelové zavěšené balkony,
STAVO-LIFT - přistavěné výtahy.