Typy profilů

Typy profilů


Hliníková okna a dveře vyrábíme z profilů Heroal, Schüco a SAPA.

     


Heroal

Již 50 let patří k vedoucím dodavatelům hliníkových profilových systémů v Evropě. Obsáhlé portfolio výrobků, konstantně vysoké kvality, kompatibilita systémů mezi sebou a to vše připraveno a dodáno s německou přesností a precisností.

Okna z hliníkového profilu HEROAL se hodí pro všechny druhy staveb, ať se jedná o velké průmyslové a administrativní budovy nebo rodinné domy, nebo jen domovní vchody, prosklená zádveří nebo světlíky.

Hliníková okna z profilu Heroal jsou prověřeny dlouholetou praxí a velice dobře se osvědčily u nejrůznějších objektů, na které byly kladeny ty nejvyšší nároky na konstrukční a architektonické řešení.

Schüco

Německá firma Schüco je předním prodejcem progresivních fasádních systémů se zárukou kompetence v oblastech solárních řešení, oken,
dveří a fasád.

Tato společnost byla založena v roce 1951. Více než 5.000 spolupracovníků a 12.000 partnerských firem ve více než 78 zemích nabízí pod značkou Schüco nejmodernější okenní a fasádní technologie, efektivní solární řešení a individuální poradenské služby pro architekty, projektanty, investory a stavebníky.

SAPA

Poskytuje komplexní servis při zpracování architektonického návrhu stavebního objektu včetně protipožárních řešení až po dodávky hliníkových systémů fasád, oken, dveří, zimních zahrad a fotovoltaických panelů zabudovaných do plášťů budov.


STAVOPROJEKTA se po celou dobu své historie již od roku 1991 snaží udržet vysokou kvalitu svých výrobků, z těchto důvodů plastová okna a dveře dodáváme a montujeme výhradně své vlastní výroby.

STAVOPROJEKTA nenakupuje ze zahraničí ani z tuzemska žádná plastová okna a dveře. STAVOPROJEKTA nevyrábí okna a dveře z recyklovaných profilů.