Posuvné kování duoPort Pass

Posuvné kování duoPort Pass


Díky inovativnímu posuvnému kování duoPort PAS dostávají posuvné dveře nový funkční rozměr. Kování, které umožňuje celoobvodové odsazení křídla od rámu, zajistí přirozené, pozvolné a rovnoměrné větrání a to i v nepřítomnosti majitelů nemovitosti. Ovládání je jednoduché a extrémně komfortní - Přesvědčte se sami!

duoPort_pass_217

Posuvné dveře s přidanou hodnotou

Díky novému systému kování duoPort PASS dostaly posuvné dveře zcela nový rozměr. Centrální ovládání activPilot umožňuje kromě funkce otevření, posuvu a uzavření okna nebo dveří také jejich odsazení po celém obvodu. Všechny tyto funkce lze jednoduše ovládat klikou. Díky speciálním tlumícím prvkům a jednotkám akumulujícím energii lze komfortně ovládat dokonce i křídla o hmotnosti 160 kg. Speciální konstrukce nůžek a vozíků stejně jako osvědčená pojistka chybné manipulace FSF napomáhají intuitivnímu a snadnému ovládání.

 

Bezpečné větrání

Díky unikátní kombinace bezpečnostních osmihranných čepů activPilot se speciálními ocelovými bezpečnostními protiplechy pro spárové větrání jsme docílili zvýšené bezpečnosti už v základním provedení kování duoPort. V poloze celoobvodového odsazení křídla jsme navíc schopni docílit stejné třídy odolnosti RC2 dle ČSN EN 1627-30 jako v poloze uzavřeného okna.


Vytvořeno pro budoucnost

Požadavky na těsnost a vzduchovou neprostupnost místností se neustále zvyšují a tím se také zvyšují nároky na rovnoměrné a pokud možno kontrolované větrání. Díky poloze celoobvodového odsazení křídla, při níž je křídlo po celém svém obvodu odsazeno o 6 mm od rámu, dochází k přirozené, kontinuální a rovnoměrné výměně vzduchu v místnosti.


Jedna funkce - mnoho výhod

Celoobvodové odsazení nabízí hned několik výhod revolučního větrání. Díky šetrné výměně vzduchu nedochází (v porovnání s větráním ve vyklopené poloz okna) k prudkému ochlazovánímístnosti, což zejména v zimních měsících umožňuje snížit náklady na vytápění. K tomu lze navíc docílit stejně vysoké úrovně zabezpečení proti vloupání jako u zavřeného okna. 

 

                                   nakres_uzavrene_posuvne_dverenakres_otevrene_posuvne_dverenakres_posuvne_kridlo_odsazeno_6_mm_od_ramu
                                                uzavřené posuvné dveře                    otevřené posuvné dveře                  posuvné křídlo
                                                                                                                                                                      odsazené 6 mm od rámu