Schüco Auto

Schüco AutomotiveFinish

Metalické barvy plastových profilů

Technologie povrchové úpravy Schüco AutomotiveFinish je inovativní technologií úpravy plastových profilů.

V receptuře barevných odstínů se odráží Know-how automobilových laků s nejvyššími technickými nároky na reprodukci barev a odolnost vůči povětrnostním vlivům. Metalízové barvy a vybrané barevné efekty RAL-EFFECT jsou prezentovány v dosud nebývalé čistotě. Čistoty jednotlivých barevnách odstínů je dosaženo použitím speciálních barevných pigmentů, které jsou odolné jak povětrnostním podmínkám tak tepelným náporům. U každého barevného odstínu je přesně definován stupeň lesku, který zajišťuje moderní vzhled.

V rámci výrobního procesu je Schüco AutomotiveFinish efektivní a ekologickou technologií ochranných nástřiků. Během produkce nevznikají žádné odpady a spotřeba energií je, ve srovnání s jinými technologiemi ochranných nástřiků, mnohonásobně nižší.

Schüco AutomotiveFinish nabízí nové, prvotřídní možnosti vzhledu, a to jak pro vnitřní, tak i venkovní prostředí. Zvláštností přitom je, že okna, dveře a příslušenství je možno provést také ve variantě tón-v-tónu.

  • Čistoty jednotlivých barevnách odstínů je dosaženo použitím speciálních barevných pigmentů, které jsou odolné jak povětrnostním podmínkám tak tepelným náporům
  • Povrch s ověřením RAL
  • Rozsáhlé a dlouho zakládané zkušební řady dokazují, že se jedná o bezpečný výrobek, který s ohledem na kvalitu a trvalou odolnost nastavuje nová měřítka: stabilita barevného odstínu po umělých účincích podnebí, odolnosti vůči chemikáliím, odolnost proti otěru, absorpce tepla, přilnavost k základnímu tělesu
  • Zpracování probíhá stejně jako u dosud známých profilů potažených fólií
 
Metallic BlackDark GreySAF-BB 703
Černá metalízaTmavě šedáSAF-DB 703
SAF-DB 703 LineSAF-RAL 9007SAF-RAL 9006
SAF-DB 703 LineSAF-RAL 9007SAF-RAL 9006
Light SilverSAF-RAL 140MDeep Bronze
Light SilverSAF-RAL 140-MDeep Bronze