Vchodové dveře

Vchodové dveře

 

Plastové domovní dveře STAVO-PLAST jsou pevné a rozměrově stálé, s výbornými tepelnými a zvukoizolačními vlastnostmi. Jsou vyráběny z vysoce odolného materiálu, který zajišťuje jejich dlouhou životnost, snadnou údržbu a vysokou míru zabezpečení. Dveřní zárubně a rámy křídel jsou ze speciálních tepelně izolačních dveřních profilů Inoutic.

Díky nepřebernému množství variant dveřních výplní je možno vždy docílit požadovaného architektonického vzhledu podle požadavků zákazníka. Dveřní výplně tvoří vícevrstvý panel složený z izolačního jádra krytého z obou stran plastovou deskou, popřípadě HPL deskou. Tyto panely nabízené v široké škále barev a imitací dřeva je možné kombinovat s prosklením nebo s esteticky velmi působivou vitráží. Výběr skla je proveden v závislosti na požadavcích pro prostup tepla, světla, zbarvení skla a průhlednost. Tam, kde je nutné zajistit neprůhlednost skla, např. u vstupních dveří či dveří a oken do koupelen či toalet, je možné použít ornamentní okrasná skla. Dveře je možné dodat i s tvarovanou výplní PERITO.

Dveřní kování Winkhaus nabízí více variant kování s ohledem na požadavky pro zajištění bezpečnosti. Všechny panty, prvky a zámky jsou montovány do ocelových výztuh. Tato konstrukce zajišťuje vysokou pevnost i těsnost a odolnost proti vloupání.

Ukázky z rozsáhlé nabídky kombinací plastových profilů se sklem a DC deskami: