Hliníkové zábradlí STAVO-LODEM SOLID s těsněním

Moderní, elegantní hliníkové zábradlí STAVO-LODEM SOLID s těsněním je tvořeno rámem z hliníkových profilů s povrchovou úpravou komaxit v základní bílé nebo stříbrné barvě. V případě požadavku můžeme zákazníkovi nabídnou za příplatek i jiné barvy RAL či elox. Hliníkové zábradlí nabízíme v různých tvarových variantách, kdy nejpoptávanější jsou tvary malé a velké "U", rovné či zkosené. Zábradelní výplň si můžete vybrat, buď z bezpečnostního skla, které můžete mít čiré, mléčné, s barevnou fóliií nebo kombinaci z předchozích tří variant, anebo z MAXdesek v různých barevných dekorech. Požadovaného vzhledu můžete docílit doplněním zábradlí o jednu vodorovnou příčku většinou umístěnou v 1/3 plochy zábradelní výplně brané od shora.

_dsc2155_400 

Dle tvaru balkonu/lodžie je možné dodat v rámci zábradlí i boční stěny, ať už fixní nebo otevíravé. Zábradlí STAVO-LODEM SOLID je možné doplnit zasklením a získat tak další prostor k bytu.

pa010054_400

U zábradlí STAVO-LODEM SOLID používáme pryžové těsnění kolem prosklených výplní oproti standardně používanému silikonu, čímž spolu s masivnějšími hliníkovými profily dochází ke zvýšení pevnosti celého zábradlí. Řešení těchto a dalších technických detailů jako je například zajištění odtoku vody prodlouží živostnost celého systému.

Vzorky hliníkového zábradlí STAVO-LODEM SOLID si můžete prohlédnout v měřítku 1:1 v naší vzorkovně v Brně-Moravanech, Modřická 72 od pondělí do pátku od 8:30 do 17:00.